Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Eserlerine sahip çıkıyorlar. Saygı duyulası bir şey. Üçlemeden rahatsız olduklarını ben de duymuştum. Ağızları yanmış olacak ki bu sefer işi sağlama almışlar.
Normalde film yapılmasın diye dava açtılar, ama kazanamadılar. Tolkien kitap haklarını zamanında New Line'a sattığı için, hak iddia edemediler. Filmin gelirinden vakfa belli yüzde verildi, öyle tatlıya bağlandı olay.

Kim ulan bu adamlar?!
Tolkien Estate.

Evet, Sauron da olacak, ama bildiğimizden farklı bir şekilde çıkacak karşımıza. Sauron o dönemlerde henüz karanlık lord olmamıştı ve Annatar ismi ile tanınıyordu. Epey de yakışıklı ve karizmatik bir tipi vardı.
Wikiye baktım biraz saurandan güçlü 2,3 adam daha varmış ilk başta iyiymiş sonra karanlığa geçmiş ,sonra detaylı okuyacam.

hangi kitaplar dizi olacak şimdi Yüzüklerin Efendisi Serisi mi yoksa farklı kitaplarda var mı ?

O kadar yüzüklerin efendisi çılgınlığı var dünyada sinema ve kitap olarak.1 milyar dolar bütçe ayırıp 5 sezon demelerine şaşırmadım.Bundan çok daha fazlasını kazanacakları garanti.Adamlar bunu iyi biliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık