Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Yahu arkadaş ben ne diyeyim bunlara? Vakıf izin vermez dedik, eserin orijinaline sadık kalınır dedik. Açıklanan oyuncu kadrosunun yarısından fazlası siyahi. Kara Numenorlu mu olacak bunlar?

Çekik gözlü de var mı? Allah belanızı versin sizin sjw gibi

Yahu arkadaş ben ne diyeyim bunlara? Vakıf izin vermez dedik, eserin orijinaline sadık kalınır dedik. Açıklanan oyuncu kadrosunun yarısından fazlası siyahi. Kara Numenorlu mu olacak bunlar?

İngiliz pasaportlu hint-afganlar dolmuş ne güzel.Bu vakıf ne işe yarıyır aga bu ne diyen yoh mu ? Az önce de bir yazı okudum mr.smith reiz matrix 4 olur da lotr olmaz orada oynamam yeter demiş.Üzdü.

Ya aslında ben de sevmem karakterin özünün, tipinin değiştirilmesini falan ama şimdi düşününce de iş yani bu adamlar role alırken hiç mi vermicekler siyahilere falan rol, sonuçta hiçbir karakter siyahi değil

Son düzenleme:
Ya aslında ben de sevmem karakterin özünün, tipinin değiştirilmesini falan ama şimdi düşününce de iş yani bu adamlar role alırken hiç mi vermicekler siyahilere falan rol sonuçta hiçbir karakter siyahi değil
Proje neyi gerektiriyorsa cast ona göre seçilir. Neden siyahi yok, denilmesi saçma. Eserde yok çünkü. Olmak zorunda da değil. Eser full siyahi olsaydı, cast da full siyahi olmalıydı aynı şekilde.

Ya aslında ben de sevmem karakterin özünün, tipinin değiştirilmesini falan ama şimdi düşününce de iş yani bu adamlar role alırken hiç mi vermicekler siyahilere falan rol sonuçta hiçbir karakter siyahi değil
Vermesinler tabi, bu söylediğimizin anlamı, Siyahiler, Beyazlar, Yeşiller, Translar, Lezler her neyse bunlar bir yerlerden çıkmasın demek değil, üretim yapsınlar sonra ürettikleri şey dünya çapında tutsun bir takip eden kitlesi olsun ne yapıyorlarsa yapsınlar. Bu eserin sahibi böyle yapmış, eser böyle tutmuş bilmem neyin uğruna bunu değiştirmeye gerek yok.

Eski eserlerin, eski dünyaların tamamının içine ettiler bu yüzden yeni bir şey üretebildikleri de yok.

Proje neyi gerektiriyorsa cast ona göre seçilir. Neden siyahi yok, denilmesi saçma. Eserde yok çünkü. Olmak zorunda da değil. Eser full siyahi olsaydı, cast da full siyahi olmalıydı aynı şekilde.
Bence de. Ben de istemem açıkçası örneğin Feanor un siyahi veya kadın olmasını.Öyle yazılmamış çünkü.Ama bakınca da etik oluyo mu siyahi fln almamak aradayım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık