Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Netflix'in almadığı iyi olmuş. Malum sağdan soldan siyahi eşcinsel elfler falan fırlardı. Amazon umarım bu tarz bir şey yapmaz. Onun dışında evrene çok hakim olmasam da ilgimi çekiyor büyük ihtimal ile başladığı gibi izlerim. Bütçe baya sağlam ama umarım her tarafa CGI koymazlar çünkü Hobbit'in film serisi baya eleştirilmişti bu yönden.
+1 Netflix cinsiyetçi ayrımcılığı kaldırıcam diye sosyal normların ırzına geçiyor.

Sahi teorimiydi tam hatırlamamakla birlikte tywin zehirlendiği için tuvalette olduğu zaten tyrion onu öldürmese zehirlendiğinden ötürü öleceği gibi birşey kalmış aklımda doğruluk payı nedir acaba...
Doran Martell'in Tywin'i bir şekilde zehirlediğine dair bir teori o. Çok fazla destek noktası da var,tutması şaşırtmaz.

5 sezonluk LotR: 1 milyar dolar
8 sezonluk GoT: 500-600 milyon dolar arası

Dizinin efsane bir bütçesi var. Büyük bir merakla bekliyorum.

Bu adamlar bizim hayran kaldığımız film üçlemesini bile beğenmediler. Kriterleri yüksek. Bir milyar dolar bütçe bu yüzden biraz da.
Eserlerine sahip çıkıyorlar. Saygı duyulası bir şey. Üçlemeden rahatsız olduklarını ben de duymuştum. Ağızları yanmış olacak ki bu sefer işi sağlama almışlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık