Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Kitap fanları zaten memnun olmaz.

Atıyorum eğer kitaplarda olmadan önce Tywin sıçarken öldürülseydi çarmıha gererlerdi herkesi ama kitapta geçince sıkıntı yok, Nasıl en güçlü adam hacetini giderirken ölüyor falan :hhh: Bazen feci abartıyorlar
Kitap fanlarının hepsini memnun etmek tabii ki imkansız. Ama Yüzüklerin Efendisi üçlemisi çoğu kitap fanını memnun edebilmiştir. Hobbit ise bende dahil birçok Lotr sevenin kafasından silmek istediği bir yapımdır. Çünkü üçleme kitaba sadıktı. Bazı yerlerde Peter Jackson farklı kararlar almıştı ama bunlar filmdeki karakterlere ve kurguya ters düşmüyordu. Hobbit ise para için kafadan uydurulan kitapla hiçbir alakası olmayan birşey. Buna tabii ki memnun olunmaz. Yada Zaman Çarkı için yıllar önce çıkan plot bölüm. Saçmalığın dibine vurulmuştu. Eserlerin filmi veya dizisini çekerken onlarara gereken saygıyı ve değeri göstermeliler.Esere olabildiğince sadık kalmalı ve eserden farklı bir karar alırken de karakterler ve kurgu yapımla tutarlı olmalı.Bana kalırsa.

Hocam o zaman ileri sezonlarda gelme ihtimali de var Gandalf gibi karakterlerin. Yani Hobbite kadar time skip olacaksa sezon sezon misal on sezon olacaksa dizi 6 7 civarlarında eski kadrodan bir kaç aktör falan görürüz umarım. Bayağı umutluyum diziden Senarist seçimi aktör seçimi çok aşırı iyi kotarılmalı.
Görürüz evet.

Elim ayağım titremeye başladı şimdiden. Orta Dünya'nın neferiyiz acayip bişey ortaya çıksın istiyorum 3 sene dahi bekleriz yeterki iyi olsun.

Atıyorum eğer kitaplarda olmadan önce Tywin sıçarken öldürülseydi çarmıha gererlerdi herkesi ama kitapta geçince sıkıntı yok, Nasıl en güçlü adam hacetini giderirken ölüyor falan :hhh: Bazen feci abartıyorlar
Tywin'in ölümü muazzamdı. Kitap okumadım ama gayet iyiydi. Yıllardır birikmiş bir oğlun son raddesine gelmesini anlatıyor. Dany gibi bi bölümde gaddar olmuyor.

Sahi teorimiydi tam hatırlamamakla birlikte tywin zehirlendiği için tuvalette olduğu zaten tyrion onu öldürmese zehirlendiğinden ötürü öleceği gibi birşey kalmış aklımda doğruluk payı nedir acaba...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık