Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 39 30.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 89 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Bir milyar dolardan daha fazla bütçeyi bir diziye ayırmak akıl işi değil. Korkunç bir para bu. CGI masrafı yapmak istemeyen HBO'nun Game of Thrones'u ne hale getirdiğini gördük. Amazon en iyisi olsun diye kesenin ağzını sonuna kadar açmış.
Evet Amazon gibi büyük bir marka için bile 1 milyar çok büyük bir para. Bu parayı kötü olacak bir projeye yatırmazlar diye düşünüyor insan.

Kastettiğin Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, değil mi? Silmarillion'u anlatmayacak mı bize? Yoksa non-canon hikayeler mi anlatacak?
Üçlemede geçen vaktinde şu olmuş gibi kısımları göreceğiz. Mesela kitapta Gandalf, Aragorn'un Gollum arayışını anlatıyor. Biz bunun detayını göreceğiz. Canon olacak.

Evet Amazon gibi büyük bir marka için bile 1 milyar çok büyük bir para. Bu parayı kötü olacak bir projeye yatırmazlar diye düşünüyor insan.
Tolkien Estate adam gibi bir şey yapın dediği için adamlar 2 yıl sonrasına tarih verdi.

Tolkien Estate adam gibi bir şey yapın dediği için adamlar 2 yıl sonrasına tarih verdi.
Amazon Zaman Çarkı gibi büyük bir projeyi de almıştı. Açıkçası bu kadar büyük ve beklenti oluşturan 2 diziyi birlikte götürmeleri ve kitap fanlarını memnun etmeleri çok zor.O yüzden benim şüphelerim var. Umarım dizi yayınlandığında bu şüpheler boşa çıkar.

Amazon Zaman Çarkı gibi büyük bir projeyi de almıştı. Açıkçası bu kadar büyük ve beklenti oluşturan 2 diziyi birlikte götürmeleri ve kitap fanlarını memnun etmeleri çok zor.O yüzden benim şüphelerim var. Umarım dizi yayınlandığında bu şüpheler boşa çıkar.
Kitap fanları zaten memnun olmaz.

Atıyorum eğer kitaplarda olmadan önce Tywin sıçarken öldürülseydi çarmıha gererlerdi herkesi ama kitapta geçince sıkıntı yok, Nasıl en güçlü adam hacetini giderirken ölüyor falan :hhh: Bazen feci abartıyorlar

Baştaki karar öyleydi, sonra değiştirdiler. Dizi büyük ihtimalle Numenor zamanından başlayıp, bizim bildiğimiz Hobbit serisinin başlangıcına kadar sürecek.
Hocam o zaman ileri sezonlarda gelme ihtimali de var Gandalf gibi karakterlerin. Yani Hobbite kadar time skip olacaksa sezon sezon misal on sezon olacaksa dizi 6 7 civarlarında eski kadrodan bir kaç aktör falan görürüz umarım. Bayağı umutluyum diziden Senarist seçimi aktör seçimi çok aşırı iyi kotarılmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık