Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] XXL Hasır şapka

O dev hasır şapkayı normal bir insan takamaz zaten.O şapka onunsa dev olduğu biliyor gibiydik adamın.Noah olayını bilmiyordum sadece o gayet mantıklı.Dünya hükümetine karşı kaybettiği için o hasır şapka hükümette olabilir.Onun dışında red line olayı da mantıklı.Beğendim.

Ellerine sağlık.

Konuyla biraz alakasız ama,O-Toki'de 800 yıl önceden gelmiyor muydu bu arada ?(Fandomda 830 yıl önce geçiyor) Acaba bu olaylar yaşanırken O-Toki'de bu olaylara şahit olmuş olabilir mi ?

Ama yanlış hatırlamıyorsam Noah'yı, balıkadamlar yapıyor. Daha doğrusu Joy Boy onlara gemiyi yapmalarını söylüyordu, ama sözünü tutamayıp özür notu yazıyordu.
Valla bende biraz kurcaladım da abi doğru dürüst kaynak bulamadım. O bölümleri okuyalı epey oluyor o yüzden aklımda kalanlarla bir iki şey karaladım.

joy boyun dev olduğu kesin değil miydi ya.Sanki ben Oda'nın ondan "büyük bir adam"diye nitelendirdiğini hatırlıyorum.Ben hep dev olarak düşünmüştük bu yüzden.
Hatırlamıyorum valla :d

Yok öyle nitelendirmemişti ama herkes genel anlamda dev olarak görüyordu Joyboy'u.
Hatta fanartlar bile bu bağlamda çizilmişti.

İyiymiş.

Sanırım bunlar genel olarak tahmin edilen bir şeydi herkes tarafından, başlık altına toplanması iyi olmuş. Ellerine sağlık
Afiyet olsun.

Yazının tek kötü yeri..
Eyvallah :)
O dev hasır şapkayı normal bir insan takamaz zaten.O şapka onunsa dev olduğu biliyor gibiydik adamın.Noah olayını bilmiyordum sadece o gayet mantıklı.Dünya hükümetine karşı kaybettiği için o hasır şapka hükümette olabilir.Onun dışında red line olayı da mantıklı.Beğendim.
:sapkali:
Ellerine sağlık.

Konuyla biraz alakasız ama,O-Toki'de 800 yıl önceden gelmiyor muydu bu arada ?(Fandomda 830 yıl önce geçiyor) Acaba bu olaylar yaşanırken O-Toki'de bu olaylara şahit olmuş olabilir mi ?
Yüksek ihtimal olmuştur. Toki'nin boş yüzyıl ile doğrudan alakası vardır hatta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık