Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] X Drake'in Planı & Zoro'nun İlk Rakibi

Karne

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yalnız hepimiz aynı yere takılmışız.
Luffy-Kid-Law yonkoularla kapışan grupta olacaklar kardeş bu net. İster Kaido de, ister Bigmom da ister Teach'i getir Teach de, farketmez ama bu net. Kid için bilmem de Law için Dressrosa'da çok fazla güç konusunda hata yaptı, okuyanlar artık adamın çizdiği 'üç nova' gerçeğine bile inanmamaya başladı. Bu arc Kid'in de Law'un da ışığını parlatmaya çalışacaktır. Belki bu yüzden biz bir yonkou ile nasıl savaşılacak diye yana yakıla merak ederken gitti bir de Linlin'i getirdi.
X-Drake'in planının da adı sanı duyulmamış Yamato olduğunu sanmıyorum. Adam koca marine'i basit bir adamı yakalatmak için korsanlarla işbirliği yapmak için terkedip korsan olmadı.
Yani katılmıyorum malesef.

Yalnız hepimiz aynı yere takılmışız.
Luffy-Kid-Law yonkoularla kapışan grupta olacaklar kardeş bu net. İster Kaido de, ister Bigmom da ister Teach'i getir Teach de, farketmez ama bu net. Kid için bilmem de Law için Dressrosa'da çok fazla güç konusunda hata yaptı, okuyanlar artık adamın çizdiği 'üç nova' gerçeğine bile inanmamaya başladı. Bu arc Kid'in de Law'un da ışığını parlatmaya çalışacaktır. Belki bu yüzden biz bir yonkou ile nasıl savaşılacak diye yana yakıla merak ederken gitti bir de Linlin'i getirdi.
X-Drake'in planının da adı sanı duyulmamış Yamato olduğunu sanmıyorum. Adam koca marine'i basit bir adamı yakalatmak için korsanlarla işbirliği yapmak için terkedip korsan olmadı.
Yani katılmıyorum malesef.
Belki de sizin hayaliniz 3 nova , güç konusunda hata yapan kendiniz olmayasınız.

İyi hoş ta bunlar nekoyla nasıl iletişim kurdu? Ayrıca oda bu kadar bölüm sakladı bizden neko'yu. Birkac kişiyle gelmezse saçma olur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık