Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] X Drake

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 172 83.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 16.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Denizcilerin ne mal olduğunu görüp kendi adalet anlayışı ile bağdaşmayan şeyler gördüğü için onlardan ayrılmış olabilir. Umarım Kaido'ya kafa tutup yenemeyeceğini anlayınca biat etmemiştir. Planları için hareket eden bir adam görsek iyi olur. Yoksa gözümden düşer.
Üzerinde korsan tayfasının simgesi olduğu düşünülen bir amblem olan...
Bu arada @Smoker hocam bu adamın simgesi belli galiba. Sbs'de çizmiş Oda.
Yazıyı yanlış yorumlamış da olabilirim.

Bir de merak ettiğim bir şey var: Hina'nın gördüğümüz son rütbesi mi yüksek, Drake'in Denizcilerden ayrılırkenki rütbesi mi yüksek ya da aynı mı?

Bir şey daha: Çocukluk resmi mangadan mı SBS çizimi falan mı? Law ve Rocinante'nin olduğu adada yüzündeki X işareti vardı sanki.

Sabaody'de Oda tarafından ayrılan üçlü dışındaki en güçlü nova o bence. Law ile anlaşmış olabilirler mi acaba Kaido'nun inmesi konusunda diye düşünmüyor değilim.

Eline sağlık Smoker.

2. favori novam. Beklentim yüksek. Kafası çalışan bir adama benziyor. Sakin falan. Ayrıca 2 yıl önce px'i meyvesini bile kullanmadan bir tekmede uçurduğunu da unutmamak lazım adam BABA. Yonkou adayım. Savaş tarzıda hoş. Kılıç, yumruk (tahminen) , tekme ve bayloz benzeri birşey kullanıyor. Isırıyor da tabi :D

Law ile ortak planları var belli bu. Yoksa bile aralarında bir bağ var. Gazetede bizimkileri kesmesinden belli.

Kaido ve adamlarının fena dayak yemesinde önemli bir rolü olacak.

Law'dan sonra novalardan çok bir beklentim kalmadı, zaten law'ın tek hayalinin Dofy olduğunu öğrendik. Drake mecburi yancı olmuştur.

Denizcilerin ne mal olduğunu görüp kendi adalet anlayışı ile bağdaşmayan şeyler gördüğü için onlardan ayrılmış olabilir. Umarım Kaido'ya kafa tutup yenemeyeceğini anlayınca biat etmemiştir. Planları için hareket eden bir adam görsek iyi olur. Yoksa gözümden düşer.

Bu arada @Smoker hocam bu adamın simgesi belli galiba. Sbs'de çizmiş Oda.
Yazıyı yanlış yorumlamış da olabilirim.

Bir de merak ettiğim bir şey var: Hina'nın gördüğümüz son rütbesi mi yüksek, Drake'in Denizcilerden ayrılırkenki rütbesi mi yüksek ya da aynı mı?

Bir şey daha: Çocukluk resmi mangadan mı SBS çizimi falan mı? Law ve Rocinante'nin olduğu adada yüzündeki X işareti vardı sanki.
Ben de korsan tayfasının simgesi olduğunu düşündüm, ama metni değiştirmedim. Olduğu gibi çevirdim. Muhtemelen dediğin gibidir.

Rütbeleri aynı.

SBS çizimi. Oradaki hali 5-6 yaşlarında. Law'un geçmişindeki görüntüde 18 yaşında falandı.

Sevdiğim 3 nova arasındadır.T-rex meyvesi olması onu saf güçte çok önlere çekiyo. B.hakide biliyor.Canavar formda en güçlü silahı çenesi ve kuyruğu gibi.
Ama asıl güçlü hali görmediğimiz hibrid formu olabilir.
Kaido'ya hizmet edsiyor ama fırsatta kolluyo.amaçları uğrruna çok sabırlı ve dikkatli.
Luffyler harekete geçtiğinde fırsat bu fırsat deyip o da harekete geçer.
Luffyle kapışması güzel olurdu gerçi.
En güçlü yırtıcı şimdilik bu adam gibi duuyor.
@Smoker -san son ödülü ne kadar?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık