Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wordle ve Akranları

Nasıl bu kadar kolay buluyorsun 🤔
Hep Perona ile başlıyorum. Gerisi geliyor. Kadın Korsan Paramecia Hakisiz Ödülsüz Thriller bark arc olarak tam ortalarda sayılır. Hakili ve ödülsüzse denizcilere geçiyorum. Ona göre 2.yi ts öncesi sonrası belirliyorum. Jimbenin boyu 3 metre kadar. Diğerleri kolay zaten.

Bugün thriller bark direk yeşil yandı. Diğerlerine bakmadan brook yazdım. Öyle buldum.

Bir iki defa hariç hep zorlandım 🤔 Bin tane karakter var 😌
12 deneme yapıp ilk göründüğü bölüm ipucusunu açtırdıktan sonra tüm bölümü okumama rağmen "bu karakter ilk kez burada mı görünmüştü ya?" tereddütüyle zar zor doğru sonuca ulaşıp konuya geliyorum, @N'eonz 3 denemede bulmuş oluyor her seferinde. Ekrana şöyle bakıyorum 10 saniye:

12 deneme yapıp ilk göründüğü bölüm ipucusunu açtırdıktan sonra tüm bölümü okumama rağmen "bu karakter ilk kez burada mı görünmüştü ya?" tereddütüyle zar zor doğru sonuca ulaşıp konuya geliyorum, @N'eonz 3 denemede bulmuş oluyor her seferinde. Ekrana şöyle bakıyorum 10 saniye:
Hepsi Perona'nın marifeti. Geçenki kuma zordu mesela ama WB denedikten sonra boydan bulmuştum onu. 6 Metre üstü çok karakter yok.

Peronacıyım diyorum ;)

Ekte günün cevabı bulunmaktadır.

Bugün #Onepiecedle'ın tüm modlarını tamamladım:
❓ Klasik: 2
🍇 Şeytan Meyvesi: 1
💰 Wanted: 1
🤣 Gülmek: 1

Wordle Türkçe 1048 5/6

⬛🟨⬛⬛⬛
⬛🟨⬛⬛⬛
⬛🟨⬛🟨⬛
⬛⬛🟩⬛🟩
🟩🟩🟩🟩🟩

Bugün #Onepiecedle'ın tüm modlarını tamamladım:
❓ Klasik: 3
🍇 Şeytan Meyvesi: 1
💰 Wanted: 1
🤣 Gülmek: 1

Wordle Türkçe 1049 6/6

⬛⬛🟩⬛⬛
⬛⬛🟩⬛⬛
⬛🟩🟩🟨⬛
⬛🟩🟩⬛🟩
🟩🟩🟩⬛🟩
🟩🟩🟩🟩🟩

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık