Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] D İradesi Üzerine

Sanırım yeni gif yapmam gerekecek. Biraz bahsedeyim. Her yuvarlağı D ve "ay"'a bağlayıp zoroyu yüceltme :D
Zamanında o Gif'i neden yaptığını unuttun sanırım Mehmet. Unutmuş olasın ki bu mesajı yazdın. Bu konuya konu dışında yazılacak mesajlar istemiyorum. İsteyen farklı bir teorisi varsa yazabilir. Başka türlü tartışmalara girilmemesini sizlerden rica ediyorum.

Roronoa Zoro

Zamanında o Gif'i neden yaptığını unuttun sanırım Mehmet. Unutmuş olasın ki bu mesajı yazdın. Bu konuya konu dışında yazılacak mesajlar istemiyorum. İsteyen farklı bir teorisi varsa yazabilir. Başka türlü tartışmalara girilmemesini sizlerden rica ediyorum.
Son mesajım olsun o zaman. 2. gifi yapma amacım 1.'yle aynı. İnsanların belli yerleri görüp sabit anlamlar çıkarmaları ve sadece o noktaya odaklanmaları. Sürekli aynı şeylerin gözüme sokulmasından sıkıldım..

Son mesajım olsun o zaman. 2. gifi yapma amacım 1.'yle aynı. İnsanların belli yerleri görüp sabit anlamlar çıkarmaları ve sadece o noktaya odaklanmaları. Sürekli aynı şeylerin gözüme sokulmasından sıkıldım..
Sen o yarım D. e Zoro'dan daha iyi bir örnek bul Mehmet değiştirecem teoriyi. Böylece sabit fikirlerimden kurtulurum ben de bu konudaki.

abi şu One piece'yi Lost ile karşılaştırmayın artık Yazılı kanıt olmadan OP'de hiç bir zaman adam gibi teori çıkmaz :p

Teori üretecek sende en azından kayıp 100 yıla odaklan :p [ şu Luffy'nin dolunay olduğunu iddia ettiğin şeye diyorum :D ]

abi şu One piece'yi Lost ile karşılaştırmayın artık Yazılı kanıt olmadan OP'de hiç bir zaman adam gibi teori çıkmaz :p
Teori üretecek sende en azından kayıp 100 yıla odaklan :p [ şu Luffy'nin dolunay olduğunu iddia ettiğin şeye diyorum :D ]
Çıkarabilene çıkıyor bak.:D Yazılı yoksa biz de manga olduğuna göre bu çizililere bakarız.
Onunda konusu var. 200 mesajı geçti. Varsa aklınıza gelen birşeyler bekleriz.
One Piece Üzerine Teoriler(Will of D,Antik Krallık vb)

bravedevil

Ben Zoro ve Naminin D. olabileceklerini düşünüyorum.Nami zaten Bellemerre tarafından bulundu, Zoro da yine dojo ya tamamen kirli kıyafetler ve ebeveyn i olmadığını gösteren belirtilerle geldi. Ayrıca her D. nin özel bir güce sahip olduğunu düşünüyorum, Zoro da insanüstü bi dayanıklılık ve güç, Nami de havanın kendisini kimsenin yapamıcağı şekilde tahmin etme yeteneği var. Kardeş olma olasılıklarıda bana mantıklı geldi açıkçası, olur olmaz bilemem ama bence mantıklı bazı açılardan.

Ben Zoro ve Naminin D. olabileceklerini düşünüyorum.Nami zaten Bellemerre tarafından bulundu, Zoro da yine dojo ya tamamen kirli kıyafetler ve ebeveyn i olmadığını gösteren belirtilerle geldi. Ayrıca her D. nin özel bir güce sahip olduğunu düşünüyorum, Zoro da insanüstü bi dayanıklılık ve güç, Nami de havanın kendisini kimsenin yapamıcağı şekilde tahmin etme yeteneği var. Kardeş olma olasılıklarıda bana mantıklı geldi açıkçası, olur olmaz bilemem ama bence mantıklı bazı açılardan.
Dikkat ederseniz seriye birçok ikiz var. Smoker adlarını daha iyi biliyordur. Bir ara bu konuda bizlere yardımcı olursa memnun olurum. Hatta merman da bile ikizler gösterildi bize. Sanırım var bir amacı. Ya da ikiz çocuğu falan mı oldu.:D Yorumun için teşekkürler bu arada. Hatta Nami'nin o yeteneğinin birşeylere işaret olduğunu da belirtmiştim. Nami'nin yaşı zaten tam bir muallak. Tamam Oda bilirde o yaşı One Piece dünyasındakiler nasıl bilecek. Ben hala o detaydan şüpheliyim. Hatta az önce linkini attığım teoriler konusunda da tartışmıştım Fallout ile. Yaşı bu teoriyi destekler nitelikte olmalı. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır illaki.

Harbi gif değişmiş sanki, mesaj yazmıyordun daha önce yada ben hatırlamıyorum. Böyle daha iyiymiş ama :ehe:
Sağ ol yinede :D ahahaha
Arada bir hayırlı mesaj atta bir katkın olsun Emre. O kadar msn muhabbetinden sonra daha iyilerini bekliyorum senden. Ama gifte gif hani. Hakikaten takdire değer. Bakalım bir dahaki sefere ne yapacak. Bu sefer hedefi benim kesin. Anlamadığım bir nokta var. Zoro da haki var deniyor tüm forum ayakta, biz burada Zoro D. diyoruz ne Zoro fanı birşeyler paylaşıyor(Sonunda Mert birşeyler attı gerçi ama) ne antifanları.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık