Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] D İradesi Üzerine

İspatlar nitelikte mi? Konuda arişiteru onca şey yazmış ve bunların tamamı teori. Destekler desen eyvallah da ispat nerden çıktı? Arişiteru yazdığı destan ve onca ayrıntıyla ispatlayamıyo teori diyo ama sen bi ayrıntıyla ispatlandı diyosun...
pardon kelimemi yanlış seçmişim ne kızıyorsun

edit: düzelttim:)

R.Zoro

İspatlar nitelikte mi? Konuda arişiteru onca şey yazmış ve bunların tamamı teori. Destekler desen eyvallah da ispat nerden çıktı? Arişiteru yazdığı destan ve onca ayrıntıyla ispatlayamıyo teori diyo ama sen bi ayrıntıyla ispatlandı diyosun...
şeytan ayrıntıda gizlidir.:hhh:

Roronoa Zoro

Arkadaşın birinin hazırladığı gif vardı,ona bakmak için girmiştim ? :D

reshado

sağlam teoriymiş okudum sonuna kadar eline emeğine beyin kıvrımlarına sağlık :)

Roronoa Zoro

Bütün konuyu pür dikkat okuduktan sonra gifle karşılaşınca dumur olmuştum :D.
Bu arada gif biraz değişti mi?Daha farklıydı sanki.

Zaten msn'de sana yazmıştım mehmet abi burayada koyayım Ay konusu hakkında.

Siyahla gösterdğim kuru kafanın üst kısmı ve hasır şapkanın üst kısmı birleşince Tam ay oluyor yine yeşille gösterdiğim Luffynin kollarındaki iki yarım birleşince tam ay oluyor ve morla gösterdiğim çapa kısmındaki çizgi mihawkın kılıcına benziyor.Hoş bu 3'ü arasından en çok inandığım luffynin kollarındaki yarım'lar.

Zaten msn'de sana yazmıştım mehmet abi burayada koyayım Ay konusu hakkında.

Siyahla gösterdğim kuru kafanın üst kısmı ve hasır şapkanın üst kısmı birleşince Tam ay oluyor yine yeşille gösterdiğim Luffynin kollarındaki iki yarım birleşince tam ay oluyor ve morla gösterdiğim çapa kısmındaki çizgi mihawkın kılıcına benziyor.Hoş bu 3'ü arasından en çok inandığım luffynin kollarındaki yarım'lar.
Sağında bir D(d), solunda diğer D. Mükemmel ayrıntı. Ortada da kendisi. Zehahahah. Takdir ediyorum seni Mert. :good: Çağdaş biraz daha yaklaştık sonuca değil mi?

Roronoa Zoro

Sanırım yeni gif yapmam gerekecek. Biraz bahsedeyim. Her yuvarlağı D ve "ay"'a bağlayıp zoroyu yüceltme :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık