Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] D İradesi Üzerine

Bu teoriyi kaçıncı kez okuduğumu unuttum. Artık benim için özel bir yeri var resmen. Arşivlediğim anime bölümlerini tekrar tekrar izlemem gibi bu teoriyi de kaç defa okumuşumdur. Mehmet abi bu teorileri alıp kitap yapıp baş ucumda bulundurcam artık :p Eline emeğine sağlık. Söyleyecek bir şey bırakmıyorsun bize :D

Anında gelen edit: Bu arada imzadaki resmi sen yapmışsın cevabımı aldım :D
Vay be kaç ay oldu,ilk msn muhabbetleri filan,güzel günlerdi güzeldi harbiden

Bu teoriyi kaçıncı kez okuduğumu unuttum. Artık benim için özel bir yeri var resmen. Arşivlediğim anime bölümlerini tekrar tekrar izlemem gibi bu teoriyi de kaç defa okumuşumdur. Mehmet abi bu teorileri alıp kitap yapıp baş ucumda bulundurcam artık :p Eline emeğine sağlık. Söyleyecek bir şey bırakmıyorsun bize :D

Anında gelen edit: Bu arada imzadaki resmi sen yapmışsın cevabımı aldım :D
Ben yazmaktan sen de okumaktan bıkmadın sanırım Emre.Birşeyler eklesenizde devam etsek araştırmalara ne güzel olurdu değil mi?Resmi ben yaptım evet.Nasıl?Beğenmişsindir umarım.Yine Will of D ile ilgili öyle yada böyle..Laf olsun diye eklemem bilirsin beni.

Vay be kaç ay oldu,ilk msn muhabbetleri filan,güzel günlerdi güzeldi harbiden
Sorma be Kürşat'ım All blue diye başlayan serüvenimiz nerelere geldi.Ayrıca resmin içeriğini isteyenlere bu başlık altında açıklamaktan zevk duyarım..

Ben yazmaktan sen de okumaktan bıkmadın sanırım Emre.Birşeyler eklesenizde devam etsek araştırmalara ne güzel olurdu değil mi?Resmi ben yaptım evet.Nasıl?Beğenmişsindir umarım.Yine Will of D ile ilgili öyle yada böyle..Laf olsun diye eklemem bilirsin beni.
Her şeyi o kadar ayrıntılı anlatmışsın ki ekleyecek bir şey kalmıyor bize ne ekleyelim Mehmet abi :D Resminde ayrı bir güzel olmuş zaten.

Sorma be Kürşat'ım All blue diye başlayan serüvenimiz nerelere geldi.Ayrıca resmin içeriğini isteyenlere bu başlık altında açıklamaktan zevk duyarım..
Bizde okumaktan :D

Her şeyi o kadar ayrıntılı anlatmışsın ki ekleyecek bir şey kalmıyor bize ne ekleyelim Mehmet abi :D Resminde ayrı bir güzel olmuş zaten.

Bizde okumaktan :D
Rica ederim.Teveccühlerinize layık olmaya çalışıyoruz.:DŞimdi resme dikkatlice bakarsanız İlk teorimdeki dDlerden yola çıkarsak...D bence(başkalarına göre olmayabilir) yarım ay ve diğer yarısıda olmalı.Ay latince de ve http://tr.wikipedia.org/wiki/Luna_(uydu) wikiden de dikkatlica okursak Luna(moon) dünyanın uydusudur.Malum aydan gelen ırklar senaryomuzda mevcut..
http://www.mangareader.net/103-2579-1/one-piece/chapter-472.html
Daha önceden will of D antik krallık ve teoriler kısmında da bu olayları tartışmıştık.
D. soyundan gelenler birçoğumuza göre aydan gelen ırkların soyundan geliyorlar.Malum Enel aya boşa gönderilmedi.

Ayın bir tarafı ve diğer yarımı.LuNa..
(Lu)ffy,(Na)mi=Luna=ay...Çok basit bir teori, gerçekleşeceğini sanmam ama bunu teori şeklinde yazmak yerine resmetmeye karar verdim.Ortaya bu çıktı.:D
İlgilenip yorum yazanlara ve bu konuda beni desteklerinden ve yapıcı eleştirilerinden mahrum bırakmayanlara Enelin sırtındaki simgeler dahilinde geçmiş,şimdi ve gelecek için teşekkürler.

Oda sağolsun beni zahmetten kurtarıp kendisi toparlayıvermiş.:D
http://mangastream.com/read/one_piece_green/89643127/1
Data Book 3 ve kendi imzası ve adındaki ters 3.Ve artık bu resimlerin ve manga coverların sadece zevk için çizilmediğini kendiside arada bir hatırlatmak ister gibi.
Ortadaki kapağı ;Legend of a hero bölümünün; ben sizler için Wtf'ninde katkılarıyla açıklamıştım.Ama o resimde ay yoktu.Şimdi kendisi eklemiş.Sağol Oda.:DGerçi benim imzadaki teoriyi hiçe sayar gibi olacam ama olsun.Ben gösterilene değil, gösterilmeyene bakarım.Antik krallığın ismi de acaba Antik ZoAn olabilir mi diyerek yazımı bitiriyorum.Neden olabileceğini siz de biliyorsunuz malum teori gereği.

Roronoa Zoro

Mehmet orda ki ay keske yarım olsaydı teorin kesin tutar derdim LuNa yani.
ZoaN yetersiz geldi daha fazla kanıt bekliyorum(uz)
yobi'ye selamlar

gerçekten mantıklı, doğru olabilitesi yüksek :respect: ama inanmak istemiyorum, doğru olmamasını istiyorum. bu dediklerin doğru çıkarsa seriden soğurum :rolleyes:

alabasta'da zoro mr1'le dövüşürken nami onun eşiyle dövüşüyordu

buda bu teoriyi destekler nitelikte

alabasta'da zoro mr1'le dövüşürken nami onun eşiyle dövüşüyordu

buda bu teoriyi ispatlar nitelikte
İspatlar nitelikte mi? Konuda arişiteru onca şey yazmış ve bunların tamamı teori. Destekler desen eyvallah da ispat nerden çıktı? Arişiteru yazdığı destan ve onca ayrıntıyla ispatlayamıyo teori diyo ama sen bi ayrıntıyla ispatlandı diyosun...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık