Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Lolonoa Lolo vs Wano deyince hater mi olunuyormuş yav? Bunu fanlar demiyor muydu? :hhh:
Bir tane fan diyorsa, 10 tane fan demiyor. O bir tane fanın dediği şey için 20 tane hater gelip karaktere ve fanlarına laf atıyor.

Zoro için olsun, Sanji için olsun, başka biri için olsun. Durup dururken laf atma durumu çok zıvanadan çıktı artık. :(

Bir tane fan diyorsa, 10 tane fan demiyor. O bir tane fanın dediği şey için 20 tane hater gelip karaktere ve fanlarına laf atıyor.

Zoro için olsun, Sanji için olsun, başka biri için olsun. Durup dururken laf atma durumu çok zıvanadan çıktı artık. :(
Yahu bakıyorum hiç bir yorumda birini alıntılayıp laf atanı görmedim. Sadece adamlar yazmış Zoro vs şu vb. diye. :D
Yani bunun da sebebini sen daha iyi biliyorsun bence insanlar boşa yazmıyor yani. Bunun dışında tabi ki neredeyse tüm fanlar Zoro her kılıç tutanı alacak demiyor ama bu düşünceye yakın yorumlar yapıyor bunu da göz ardı etmemek lazım. Neyse ben sadece takılıyorum ciddi ciddi birine bir şey dediğim yok o yüzden kafam rahat :D

Yahu bakıyorum hiç bir yorumda birini alıntılayıp laf atanı görmedim. Sadece adamlar yazmış Zoro vs şu vb. diye. :D
Yani bunun da sebebini sen daha iyi biliyorsun bence insanlar boşa yazmıyor yani. Bunun dışında tabi ki neredeyse tüm fanlar Zoro her kılıç tutanı alacak demiyor ama bu düşünceye yakın yorumlar yapıyor bunu da göz ardı etmemek lazım. Neyse ben sadece takılıyorum ciddi ciddi birine bir şey dediğim yok o yüzden kafam rahat :D
Laf attıkları zaman genelde alıntılamadan laf atıyorlar çünkü. Tamam kendilerince sebepleri var. Ama kusura bakmasınlar da tek yaptıkları şey konunun içine etmek. Hadi başlarda aman bana ne diyordum da, son zamanlarda can sıkmıyor desem yalan olur.

Bir tane Zoro ve Zoro fanları gömme konusu, bir tane de Sanji ve Sanji fanları gömme konusu açalım, insanlar sadece orada gömsün, diğer başlıkları rahat bıraksın daha iyi yav.

Page1-Sanji başlarken dedim bu sefer baya aksiyonlu olcak..Ama yok adam bir dövüşün sonunu getiremiyor hikaye anlatıcam diye.Hikaye kısmınıda seviyorum tamam ama bi bayatlamışlık durumuda var..

Wano düşecek Kaido'dan önce muhtemelen Zoro vs Orochi bekliyorum..Şu kadınlar banyosunda da işler karışcak Sanji vs Kyoshiro hoş olurdu aslında 2 dir yamuk yapıyor Sanji'ye :D..Ne kadar tatmin edici dövüşler olur onu bilemem tabi işin aksiyon kısmı sadece Luffy üzerinden yürüyor bir 500 bölümdür :D

Queen-Sanji
Zoro-King bu iki eşleşme banko bence Queen-King ilk gösterildiğinden beri bu netleşti.

Kaido-Luffy+Kidd+Law kesin göreceğiz..Ama Kaido'yu Luffy indirecek.

Jack'i kimseye yakıştıramıyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık