Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

İyi geceler. :) Wano bitene kadar tartışılacağını düşündüğüm bir konuyla karşınızdayım. Hadi yine iyisiniz. Bu konunun aynısı Dressrosa için de vardı.

Sizce Wano arcında kim kimle dövüşür? Düşüncelerinizi merak ettiğim konu bu.

Seride daha çok karakter girecektir, muhtemel taraf değiştirmeler olacaktır ama şu andan fikir yürütmekte sakınca yok. Bölümler geldikçe tekrardan yorumlar şekillenecektir.

Ben de kendi görüşümü belirteyim.
Luffy'nin tek başına Kaido ile dövüşmeyeceği kesin gibi. Kimisi yanında orduyla Kaido'ya dalacağını düşünebilir ama bence Kid ile Luffy bu dövüşte yeterli gelecektir. Tek yemesine rağmen biz bu senaryoyu çok gördük. Sadece Kaido'nun şanına yakışarak bu sefer tek yeme durumu oldu.

Keza aynı şekilde Zoro ile Sanji'nin de King ile Queen'i alabileceğini düşünmüyorum. Mantığım basit, kaptan kaptanı alamıyorsa bizimkiler de tayfadaki karşıtlarını alamazlar. Her ne kadar King ile Queen Zoro-Sanji atışması yapsalar da güç detayının yanında ufak kalıyor bana göre.

Şu anki durumda taraf değiştirmeler olacaktır. Özellikle novalardan büyük dirayet bekliyorum. Hepsi birden taraf değiştirse şaşırmam. Drake, Hawkins, Apoo gibi isimler Luffy-Kid gibi değil de daha çok Bege gibi adamlar muhtemelen.

Neko ve Inu ikilisinden en az birisi Jack ile dövüşebilir. Jack balıkadam olduğu için Jinbe reyiz de olabilir bu. Jinbe hakkında Oda'nın başka planları yoksa tabii.

Franky headliner alacaktır.

King ve Queen için samuraylar düşünülebilir. Dressrosa'da bile Kyros çıktı. Wano gibi sağlam yerden çıkar elbet.

Big Mom'ı nereye koysam bilemedim.

Marcolar gelmez. Keşke gelse ama gelmeyecektir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Luffy: dof, cracker, katakuriyi indirdi.

Farkın kapanması için Zoro'nun da böyle bir güzel üçlemesi olmalı veya direkt Kingi indirmeli.

Zoro: kyoshiro, shogun, King diyorum.

Bence şu an için eşleşmeleri tahmin etmek çok zor. Daha işin içinde Big Mom korsanları, görünmeyen Kaido korsanları, gelme ihtimali yüksek olan Beyazsakal korsanları, belki denizciler, belki Weevil falan var.

Luffy vs Queen
Zoro vs King
Arada diğer ıvır zıvır vs'ler kimin kimi alacağı çok önemli değil bu vs'lerde
Önce BM'nin ortalığı yakıp yıkması Kaido ve ekibini zayıflatması
Ardından arc finali Luffy Kid Law Zoro kombinasyonuyla Law'ın supportluğu ve Luffy Kid Zoro nun atak güçleriyle Kaido GG.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık