Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Wano'da Sekiz Minare

Evet , uzun kol, uzun bacak, uzun boyun ve 3 gözlüler onlar da dediğin gibi bir mutasyon olması mümkün. Uzay ırkının da kafa yapısı ince uzun. Gene aynı şekilde Chopper'ın düştüğü Torino'da da insanlar 19'luk damacana gibiydi. Şöyle bir ipucu olabilir, uzun halka uzun toprak mı neydi orada tüm hayvanlar, bitkiler hatta meyveler uzundu. Bunun sebebi olarakta o topraklarda özgürce yaşamları sunuldu. Yani üstte yazılan ırklar çevre şartlarından dolayı bu hallere gelmiş olabilir.
Long Ring Long Land'ı diyorsun. Güzel adaydı valla. Dediğin gibi olabilir.

Ufak tefek hatalar,

Kirazu,Kizaru
Balıkadamlar insan değil.
Teori çok güzel olmuş, o yüzden bu kolay hatalarla gölgelenmesin. Teorin her zamanki gibi okuması eğlenceli, ve güzel ayrıntılarla dolu.
Grand Line başlangıcında Log Pose'un seçtiği yön ile alakalı bazı şüphelerim vardı, şu teoriyi okuduktan sonra iyice Crocus'un bir şekilde onları Alabasta ve Skypeia rotasına yönlendirdiğini düşünmeye başladım. Sorum şu olsun, Hasır Şapka tayfasının diğer rotalar arasından bu rotaya gitmesi tesadüf mü? Luffy'leri Crocus yönlendirdiyse, Roger tayfasının bu rotayı seçmesi tesadüf mü yoksa onları da yönlendiren biri mi vardı? Yoksa Grand Line'dan son geçişlerinde, tarihi öğrendikten sonra mı geldiler? Gerçi Roger tayfasının tam olarak bu rotayı kullandığından emin olabilir miyiz bilemedim, gökyüzündeki yolculuk denizdekinden daha farklı, belki başka bir rotadan giderlerken gökyüzüne çıkıp oradan Skypeia'ya geçmiş olabilirler.
Çok teşekkürler, benimde farkettiğim 2-3 yazım hatası vardı. Buldukça düzeltiyorum. Soruna gelince, bana göre tayfa Roger'ın tarihi öğrenmesinden sonra izlediği yolu takip ediyor. Tabi bu birazda D.'nin şansı ile oluyor. Biz biliyoruz ki Roger 22 yıl önce Skypia'daydı. Ve gene Gan Fall hala fırlatan akıntı ile gelebilecek cesur ruhların kaldığına şaşırıyor. Bu durumda bana göre Roger, Skypia'ya 1 kez uğradı. Kitabeyi okudu ve yoluna devam etti. Bunun dışında Crocus'un bariz bir yönlendirmesi yok bence. Ama, zaten Roger'ın beklediği çocuk Luffy ise göklerden gelen bir yol haritası vardır.

Teorinin devamı da güzel olacak. Wano hakkında biraz daha ayrıntı var. Hatta baya baya bir ayrıntı var beklediğimiz :utaniyorum:

Uzun zamandır açılmayı bekleyen bir konuydu be. Iyi oldu :)

Adamımın memleketinin antik krallığın başkenti olması da ayrı bir şekil, ayrı bir güzel :a:

Teorinin devamı da güzel olacak. Wano hakkında biraz daha ayrıntı var. Hatta baya baya bir ayrıntı var beklediğimiz :utaniyorum:

Uzun zamandır açılmayı bekleyen bir konuydu be. Iyi oldu :)

Adamımın memleketinin antik krallığın başkenti olması da ayrı bir şekil, ayrı bir güzel :a:
Wano hikayeleri ve Kaido çok yakında. Açmak istersen sen aç 2. kismi ? Birde o Hiruko Zoro teorisini düzenleyelim hacı. Eklentileri falan olacak, yeni bulgular bulmuştuk.

Eline sağlık güzel yazı olmuş.Ama neden joy-boy onu anlamadım.Pek alakası gibi bu yazıdıklarınla.Baya kral konumuna koymuşsun adamı.Bana balık adamların prensesine aşık olmuş,onlara yüzeye çıkma sözü vermiş ama yapamamış birisi gibi geliyor.Güneş simgesi malum japonların simgesi.Wano da zaten japon tarihini görürüz büyük ihtimal.Reklam da yapar mangaka.Alabasta olayını sevdim mantıklı.Ama luffy yi işin içine sokman bence hata.Tayfa da robin var ama luffy nin alakası yok bu işlerle.Süper novalara da bakarsak hepsinin amacı var.Bu konuda araştırarak gidiyorlar.Luffy ne yaptıysa şansına yaptı.Ne zaman file çıktılar misyon edindi.Ama 1 bölüm sonra unuttu :D Yani ne yaparsa yapsın luffy bilmeden yapacak.Amacı belli eğlen.Ha kurtarma işleri senaryo.Tek tek yazmadım düz yazdım artık kusura bakma.

Teşekkürler :sapkali:

Eline sağlık güzel yazı olmuş.Ama neden joy-boy onu anlamadım.Pek alakası gibi bu yazıdıklarınla.Baya kral konumuna koymuşsun adamı.Bana balık adamların prensesine aşık olmuş,onlara yüzeye çıkma sözü vermiş ama yapamamış birisi gibi geliyor.Güneş simgesi malum japonların simgesi.Wano da zaten japon tarihini görürüz büyük ihtimal.Reklam da yapar mangaka.Alabasta olayını sevdim mantıklı.Ama luffy yi işin içine sokman bence hata.Tayfa da robin var ama luffy nin alakası yok bu işlerle.Süper novalara da bakarsak hepsinin amacı var.Bu konuda araştırarak gidiyorlar.Luffy ne yaptıysa şansına yaptı.Ne zaman file çıktılar misyon edindi.Ama 1 bölüm sonra unuttu :D Yani ne yaparsa yapsın luffy bilmeden yapacak.Amacı belli eğlen.Ha kurtarma işleri senaryo.Tek tek yazmadım düz yazdım artık kusura bakma.
Joyboy = Rikudo Sennin bana göre. Tamate box'dan, Alabasta'daki yasak suya kadar alakası mevcut. Robin, Skypia da Luffy'e ilgi duyduğunu belirtti ve ilk gördüğünde D.'nin amacını sordu. Kurgunun ortasında vaad edilen çocuk Luffy var. Robin bir araç. Tıpkı Franky'nin Sunny'i Pluton'a çevireceği gibi.(teoride). Balıkadam adasında Luffy'nin yaptığını WB daha önce yapmıştı. Dostumun ülkesine bulaşmayın derken, Luffy ise arkadaşız dedi. Nakamacılık dediğimiz bu özelliği onun tüm insanları yanına toplamasını sağlayacak.

Uzay ırkı diye bir ırk olduğuna emin miyiz? Seride geçti mi?
Uzay ırkı diye bahsettigim, uzay korsanı ve Vegapunk'ın ırkı olacak büyük ihtimal. Uzun, ince yüz hatları, üstün teknolojileri ve zekaları ile bu topluluğun mavi gezegen üzerinde Wano içinde yaşadığına dair düşüncem var. Wano'nun üstün teknolojisinin gizli mimarları olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık