Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Wano'da Sekiz Minare

Gorosei'nin toplantı odasındaki armayı yazmamışsın. Göstermiştim sana.
O armayı da yazacaktım ama Gorosei'i konuya bağlayamadım. Havada kalmaması için onu bekletiyorum. Ama o Enel resmi ve Gorosei tartışmasını senle yaptıktan sonra Wiper'ın omuzunda görünce şimşekler çaktı gerisini getirdim. Yani ilham kaynağım o gösterdiğin benzerlik oldu. :sapkali:

luffysam

Devler
Uzun kol kabilesi
Ve bir irk daha var görmediğimiz odur adını unuttum.

Açık arttırma listesinde yazıyordu

Çok başarılı çok güzel bir teori olmuş. Okuması baya zevkliydi. Son çıkan manga bölümünden daha keyifle okudum. Tutma ihtimali de kuvvetli. Eline sağlık.

Bir de şu uzun bacak, uzun kol ve ne bileyim üç gözlüler çok seyrek oldukları için. Genel olarak mutasyonların yaşadığı bir yer vardır belki. Çünkü bunlar kabileler.
Evet , uzun kol, uzun bacak, uzun boyun ve 3 gözlüler onlar da dediğin gibi bir mutasyon olması mümkün. Uzay ırkının da kafa yapısı ince uzun. Gene aynı şekilde Chopper'ın düştüğü Torino'da da insanlar 19'luk damacana gibiydi. Şöyle bir ipucu olabilir, uzun halka uzun toprak mı neydi orada tüm hayvanlar, bitkiler hatta meyveler uzundu. Bunun sebebi olarakta o topraklarda özgürce yaşamları sunuldu. Yani üstte yazılan ırklar çevre şartlarından dolayı bu hallere gelmiş olabilir.

Ufak tefek hatalar,
Maymun-Kirazu/Luffy
Oda buna gönderme yapmak için, Kutsal Ejderler tarihinde onlara saldıran ilk insanın yani Hancock'un değimiyle 'göklere meydan okuyan kişi'.
Kirazu,Kizaru
Balıkadamlar insan değil.
Teori çok güzel olmuş, o yüzden bu kolay hatalarla gölgelenmesin. Teorin her zamanki gibi okuması eğlenceli, ve güzel ayrıntılarla dolu.
Grand Line başlangıcında Log Pose'un seçtiği yön ile alakalı bazı şüphelerim vardı, şu teoriyi okuduktan sonra iyice Crocus'un bir şekilde onları Alabasta ve Skypeia rotasına yönlendirdiğini düşünmeye başladım. Sorum şu olsun, Hasır Şapka tayfasının diğer rotalar arasından bu rotaya gitmesi tesadüf mü? Luffy'leri Crocus yönlendirdiyse, Roger tayfasının bu rotayı seçmesi tesadüf mü yoksa onları da yönlendiren biri mi vardı? Yoksa Grand Line'dan son geçişlerinde, tarihi öğrendikten sonra mı geldiler? Gerçi Roger tayfasının tam olarak bu rotayı kullandığından emin olabilir miyiz bilemedim, gökyüzündeki yolculuk denizdekinden daha farklı, belki başka bir rotadan giderlerken gökyüzüne çıkıp oradan Skypeia'ya geçmiş olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık