Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Wano'da Sekiz Minare

Akmışın yine! :)
Fevkalade...

Bu Cobra çok yanlış şeyleri merak ediyor. Bunu oradan sağ çıkarmazlar. Zaten bir ayağını çukurda çizmiş Oda.
Biraz da bu sebepten şu anki arcı Reverie bağlar diye düşünüyorum. Luffy bir Marioluk yapar Reverie'de. :D

Bir de shogunun Zoro'nun rakibi olacağına garanti gözüyle bakılıyor ama bu 5 yaşındaki Linlin'in Şelalesakalı yenişini görünce shogunun güçlü olduğuna inanmamaya başladım. Zoro'nun rakibi daha güçlü birisi olur bence.

Boyle teoriler tutmasada okumasi cok zevkli oluyor. Ki bu teroi baya saglam. Tutma ihtimali var. Tebrik ederim. :respect:

Bleach'te vardı o şekilde mangaka takıntıları da o yüzden.Hatta bunu araştırıp konu açan bir arkadaş dahi vardı.O yüzden her mangakanın bunlara dikkat edebileceğini düşünüyorum.
Hmm mümkün olabilir evet.

Akmışın yine! :)
Fevkalade...

Bu Cobra çok yanlış şeyleri merak ediyor. Bunu oradan sağ çıkarmazlar. Zaten bir ayağını çukurda çizmiş Oda.
Biraz da bu sebepten şu anki arcı Reverie bağlar diye düşünüyorum. Luffy bir Marioluk yapar Reverie'de. :D

Bir de shogunun Zoro'nun rakibi olacağına garanti gözüyle bakılıyor ama bu 5 yaşındaki Linlin'in Şelalesakalı yenişini görünce shogunun güçlü olduğuna inanmamaya başladım. Zoro'nun rakibi daha güçlü birisi olur bence.
Çok teşekkürler , valla Zoro, Shogun'dan sonra arc sonuna kadar yatakta kalır gibime geliyor.

Bence Mihawk da müttefik. Ne idüğü hala belirsiz.

Çok güzel olmuş ama Mihawk gene de daha güçlüdür.
Tabi vampir zaten, istese antik krallığı tek yıkardı.

Boyle teoriler tutmasada okumasi cok zevkli oluyor. Ki bu teroi baya saglam. Tutma ihtimali var. Tebrik ederim. :respect:
Teşekkürler

Ellerine, emeğine sağlık. Çok güzel bir derleme olmuş. Özellikle kibidango - Sanji, kılıç - Zoro, bayrak - X-Drake kısımları çok hoşuma gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık