Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] Wano da 8 minare

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Chaos Bringer tarafından 15 Tem 2017 tarihinde açılan konu

1. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 664
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Anladım, gene de teşekkürler

2. Will of D. 卐 ϜϓſϞ 卐

Will of D. (卐 ϜϓſϞ 卐)
    Mesaj Sayısı 1,061
    Üyelik Tarihi23 Eki 2014
    Teori ateş ediyor be. Bir solukta okudum. Elinee sağlık.

Ama antik krallığın başkenti Raftel de çıkabilir.

Kalan 3 ırk bence de devler, cüceler, uzaylılar çıkabilir.

Ayıca momotaro efsanesinde hem köpek = drake olmuş hemde bayrak = drake olmuş. 2 yerde geçmişsin.
    Köpek daha çok Kid'e uyuyor gibi.

3. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Mesaj Sayısı 664
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Çok teşekkürler :sapkali:,Drake konusuna gelince, Kaido'nun fiziksel güç ile yenilmeyeceği gibi bir düşüncem vardı. Luffy,Marco,Law,Kid,inu gibi isimlerin yenildikten sonra 2. Perde de Drake Kaido'nun zaafından ötürü ön safa geçer diye düşündüm. O şekilde aktarmamın sebebi bu. Elbette sadece bayrak görevi görerek Zoro,Sanji ile arka safta da kalabilir. Birde eğer Wano başkent çıkmaz ise Kano Kuni'ninde eski müttefik olduğuna inanıyorum. Bu iki ülke Çin ve Japonya çünkü.

4. Ame no Shiryū (so-ka)
    Mesaj Sayısı 231
    Üyelik Tarihi12 May 2017
    Vegapunk neden diğer arkadaşlarına ihanet edip hükümetin yanına geçti o zaman?

5. Eustass Captain Kidd -Bana gülen herkesi katlettim.

Eustass Captain Kidd (-Bana gülen herkesi katlettim.)
    Mesaj Sayısı 2,297
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Harika olmuş eline sağlık.Cidden anlatım bazında çok iyi yazılar yazıyorsun.Hem dikkat çekiyorsun hem de okurken sıkmıyorsun.

6. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Mesaj Sayısı 664
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Çok teşekkürler :sapkali:

7. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Mesaj Sayısı 664
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Hmm şöyle ki, aslında Vega için kafamda belirli düşünceler var ama gerçekten iyi olduğuna inanmıyorum. Onun dışında hayali için yada zorunda kaldığı için hükümet safına geçmiş olabilir. Klasik devrimci düşüncesi bile mümkün.

8. Mesaj Sayısı 4,352
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Bu biraz da kurguyla ilgili. Aynı şeyi Karasakal'da da yaptı mangaka. Adam daha tayfasını yeni toplamış ve henüz güçlenmemişken ileride de sıkıntı olacak bir adam olmasına rağmen hafi Diğer yonkouları geçtim Shanks gidip çökmedi boğazına Shanks. Düşün. Neden ? Sebebi belli. Benzer bir sebepten ötürü hükümet Wano'yu ellememiş olabilir.

9. ForAssassin Komagene çiğ köfte

ForAssassin (Komagene çiğ köfte)
    Mesaj Sayısı 106
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Teori güzel fakat okumak terör etkisi yarattı artık sesli paylaşımlar yapılırsa çok güzel olur. Sesli anlatımda okuyucuya daha çok heyecanlandıran bir gerçek var ve okurken sıkıldığımız yerleri atlarken kaciracagimiz sonuçlar dinlerken kacirilmayack görüşündeyim eline sağlık kardeşim

10. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Mesaj Sayısı 664
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Teşekkürler :sapkali: Aslında çok yazı içerikli bir konu değil ama sesli mesaj sisteminin gelmesini istediğimi bende daha önce belirtmiştim. Büyük kolaylık olur.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık