Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'a puan çıkmaması üzücü. Halbuki en çok iş yapan kişilerden biriydi. Kaido zaten kendinden bekleneni yapıyor adam imparator. Ona oy çıkması bile yanlış.

Luffy artık her arc olduğu gibi son savaşa kadar şansa bala gelip en son güçlenıp tek atmaya başladı. Oyum zavallı zoroya. Nedeni:

Yine zaman atlamasından bu yana dişine göre rakiplerle karşılaşmadan yonkou dövüşlerine çıkan bu agam her zamanki gibi en güçlü zamanında en güçlü saldırısını yapmadııı bekledi bekledi bizimkiler sıkışınca kendini feda etti üflesen ölecek kıvama gelince ashura. şaşırdık mı HAYIR. onigashimada niteliksiz agalar + apoo hariç kimseyi indirememiş oldu. kaido'ya sağlam hasar veren sayılı kişi arasına girdi ama gören kişi sayısı 2 (kaido + law) mükemmel . eğer şu savaşta zoro bunca yaptığı şeyden sonra , luffy 3.000.000.000 ı geçerken 1.500.000.000. ı geçemezse şaşırmam hakkı yenmiş olur ama yine de şaşırmam. Şuan savaşta sanji bile daha etkin savaştı diyebilirim hiç değilse momo yu king den kurtardı maria nın adamlarını temizledi ve yüksek ihtimalle sağlam birilerini indirecek ama zoro ne yaptı çatıya gidene kadar temizlik kaidoya kalıcı 2 çizik (zaten adam arc sonunu göremeyecek gibi) ve tüm şekilli hareketlerini yaparken daha kendi seviyesinde olmayıp kaptanına şekil yapan kid ve tırpanlar olsa kolay yenilmezdim diyen killer bulutlara bakıp hayatlarını sorguluyor.

2. olarak one piecenin gidişatından sıkıldım artık bu bölümle Oda belki beni şaşırtır diyordum zoroya sağ kol yerine yonkou çıkartıp takım savaşları dönünce ama yine aynı şeyleri yaptı. benim gözümde bu arc ın alabastadan isimler, güç seviyeleri ve fazladan karakterler hariç tek fark kaidonun zayıflığını öğrenmedi nasıl vurduğunu öğrendi. kaido da sanki daha önce hiç roger wb garp tan görmesini geçtim az önce adamın sağ kolunun kullandığı tekniğin yumruk versiyonunu göz göre göre yedi bide sadece en güçlüler kullanabilir diyor ama eğer sağ kol kullanıyorsa bu aganın kaptandan güçlü olduğunu düşünemezsin 2 saniyede yeniden dof gibi bu kim lan havasına girdi. İlerleyen bölümlerde karşı koymaya çalışır uzadıkça uzar linlin el atana kadar. sonra g 4 açıp harmanlar 2v1 atıp kazanır wb nin ödülüne yakın ödülü olur. Hep aynı tas aynı hamam bi 2v1 i yoktu onu da bu sefer yapar. SON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık