Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Vinsmoke Judge'ın Şeytan Meyvesi

Tutar mı ? Tutmaz mı ?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vinsmoke Judge

Şimdi beyler 839.sayı da Vinsmoke ailesi tıkınırken arka planda herkese Nazi Kartalı'nı çağrıştıran sembolü görüyoruz.

Sembolün üzerinden Vinsmoke Judge'ın şeytan meyvesinin ne olduğunu çıkarmaya çalışıcaz.

Wikia'ya bakıyoruz.

Vinsmoke Judge, also known as Garuda, is the king of the Germa Kingdom, the supreme commander of the Germa 66, and the patriarch of the Vinsmoke Family.

Gördüğümüz gibi Garuda diyor.

Garuda Nedir Peki ?

Endonezya'nın ulusal bayrağı Kartal sembolüdür. Bu sembol nerden alınmıştır peki şöyle diyim.

Hinduizm ile Budizm'de kutsal sayılan ve aynı zamanda devletin resmi amblemi olan Garuda kuşudur. Aynı zamanda bu Kartal sembolünü birçok ülke bayrağında görüyoruz. Sembol Nazilerden ziyade Baba'nın ününü de simgeliyor olabilir yani.

Garuda

Hindu ve Budist mitolojilerinde yer alan kuş ve insan melezi yaratık.

Hindu mitolojisinde genellikle tanrı Vishnu'nun bineği olarak tasvir edilir. Garuda,Yaşam ağacının dalları arasında bir yuvada bulunan yumurtadan çıkar. Annesi Vinata, babası Kasyapa'dır. Yılanımsı Nāga ırkının ezeli düşmanıdır ve genellikle yılanlarla beslenir.

Aynı zamanda bu mitolojik kuştan esinlenerek birde Street Fighter karakteri yaratılmıştır. Oynayanlar bilir.

Bunu da benzerlik için koydum. Dövüş tarzları da benziyor. Muhtemelen Zoan Meyvesinin Mistik türlerinden birine sahip çıkacak :D Tori Tori No Mi:Model Garuda

Eline sağlık güzel teori olmuş.

Muhtemelen s.fighter karakterinden aldı direk.Her zaman olduğu gibi. :D
Garuda da temasıdır.

Yalnız çift başlı kartalın nazilerle ilgisi yok.O çok daha eski mitolojilere dayanıyor.Nazilerin svastikası da öyle.Eski türk devletlerinde çift başlı kartal sembolü kullanılıyordu tarih hatırlayan bilir.

Aizen

Güzel ve aynı zamanda Judgenin çok güçlü olabileceğine dair de bir konu

digimonda soranın digimonun son halide garudamondu. en sevdiklerimdendir, war greymonla :D bize en az 10 tane mistik zoan lazım. bir tanesinin böyle bir adamda cıkması makul... çünkü düşüncelerime göre aokiji - marco - shogun ve judge 4 yonkonun 4 muazzam müttefigini simgeliyor.

Şıklar abartılı :D Garuda'dan esinlenilmiş bi karakter olduğuna ikna oldum ama bu ille meyvesi olduğu anlamına gelmez :) Olabilir tabi ama ben bu adamdan meyve beklemiyorum.

digimonda soranın digimonun son halide garudamondu. en sevdiklerimdendir, war greymonla :D bize en az 10 tane mistik zoan lazım. bir tanesinin böyle bir adamda cıkması makul... çünkü düşüncelerime göre aokiji - marco - shogun ve judge 4 yonkonun 4 muazzam müttefigini simgeliyor.
O da şekildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık