Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Vinland Saga

Sorduğum soruyla son derece alakasız bir cevap olmuş. :bilmem:
Senin zevkin nedir, ne bekliyorsun seriden?bilemiyorum.

Seriyi takip edenler genelde sürekli kemiklerin etten ayrıldığı,kafalarin gırla kopup, futbol maçı gibi oynanmasını istiyor.beklentileri olmadı mı kötü deyip geçiyor.

boyle seri istiyorsanız arkadaşlar
Violence jack var,ne bileyim shurugui var,blood c,blood last vampire,genocyber,narutaru...saymakla bitmez.

Senin zevkin nedir, ne bekliyorsun seriden?bilemiyorum.

Seriyi takip edenler genelde sürekli kemiklerin etten ayrıldığı,kafalarin gırla kopup, futbol maçı gibi oynanmasını istiyor.beklentileri olmadı mı kötü deyip geçiyor.

boyle seri istiyorsanız arkadaşlar
Violence jack var,ne bileyim shurugui var,blood c,blood last vampire,genocyber,narutaru...saymakla bitmez.
Hala alakasız.:bilmem:

Ben animeyi izledim. Sadece mangada sonra serinin kalitesi düşüyor nu düşmüyor mu diye bir sorayım dedim siz bana başka serilerden bahsediyorsunuz.

Hala alakasız.:bilmem:

Ben animeyi izledim. Sadece mangada sonra serinin kalitesi düşüyor nu düşmüyor mu diye bir sorayım dedim siz bana başka serilerden bahsediyorsunuz.
Şöyle açıklayayım birader; anime arcı bittikten sonra başlayan kısmını insanlar ya nefret ediyor ya da baş yapıt diyor, arası yok. Arkadaşın bu kadar açıklamaya çalıştığı şey de bu ayrım.

Şöyle açıklayayım birader; anime arcı bittikten sonra başlayan kısmını insanlar ya nefret ediyor ya da baş yapıt diyor, arası yok. Arkadaşın bu kadar açıklamaya çalıştığı şey de bu ayrım.
Hiç mi hiç zannetmiyorum bu ayrımdan bahsettiğini. :bilmem:

Ben sadece iyi mi gidiyor kötü mü gidiyor onu sordum. Arkadaş bana seri önerdi. Bilmek istesem ve önem versem arkadaşlar kafalar kopuyor mu arkadaşlar kan var mı kan diye sorardım.:flaugh::flaugh: Ben sadece animedeki olaylardan tat almış mangada da ilerleyen bölümlerde bu çizgisini koruyor mu onu merak eden birisiyim.:bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık