Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Vinland Saga

Mangaya buradaki tanıtımını görüp başladım. Askeladd ve Thorfinn'in hikayesi tam ilgimi çekecek şekilde ilerlerken bir anda 180 derece döndü seri. 56. sayıdayım bakalım devamı nasıl ilerleyecek.

https://mangadex.org/chapter/571746/1

Şef olur olmaz yapma şunu yav. O adamları Vinland'ı kurmak için kullan işte.

Vinland Saga, Farmland Saga olduktan sonra uzun süredir tek düşündüğüm, merak ettiğim şey Thorfinn'in sonunda Gudrid ile mi yoksa Hild ile mi evleneceği, yaşlanacağı. Belki ikisinden de çocuğu olur.

Animesi 3 bölüm üst üste vererek başlamış. Ilgilenenlere duyurulur. Uyarlaması oldukça başarılı olmuş; müzikler, çizimler, mangayla tutarlılığı muhteşem. Berserk faciasindan sonra çok rahat zirveyi oynar.

Çok uzun zaman sonra heyecanlandığım ilk anime. 3 Bölüm vererek başlamaları harika bir karar. Bu 3 bölümü 3 haftaya yaysaydılar sıkılan ve bırakan çok olurdu ama bu şekilde öyle bir yerde bırakmışlar ki bundan sonra fren yok. Mangasına bile devam ettirme isteği uyandırdı.

Bu soru Türkçe izleyenlere gelsin. En iyi hangi grup çeviriyor?
Gintama'nın animesinden hatırladığım kadarıyla Puzzle Fansub'ın çevirisi iyidir(hatta Gintama'yı en iyi çeviren buydu). Yalnız şu aralar Adonis Fansub üzerinden izliyorum(video uygulama desteği daha iyi, turkanime üzerinden izliyorum). Ama her iki gruba da baktım, ikisi de birbiriyle paralel ikisi de güzel çevirmiş. Diğer çeviri grupları için bir şey söyleyemem, izleme fırsatı bulmadım.

Gintama'nın animesinden hatırladığım kadarıyla Puzzle Fansub'ın çevirisi iyidir(hatta Gintama'yı en iyi çeviren buydu). Yalnız şu aralar Adonis Fansub üzerinden izliyorum(video uygulama desteği daha iyi, turkanime üzerinden izliyorum). Ama her iki gruba da baktım, ikisi de birbiriyle paralel ikisi de güzel çevirmiş. Diğer çeviri grupları için bir şey söyleyemem, izleme fırsatı bulmadım.
Ben turkanime de yöneticiyim ama oradan izlemiyorum, bu anime özelinde. Veteransubs'dan indirip izliyorum:D

Veteransubs çevirilerinin online izleme sitelerine yüklenmesini izin vermiyor:p

Çevirisi daha iyi:good:

Ben turkanime de yöneticiyim ama oradan izlemiyorum, bu anime özelinde. Veteransubs'dan indirip izliyorum:D

Veteransubs çevirilerinin online izleme sitelerine yüklenmesini izin vermiyor:p

Çevirisi daha iyi:good:
Valla son 1 yıldır telefondan izliyorum. Telefona indirmek de bir hayli meşakkatli ve sıkıntılı. Daha rahat izleme fırsatı verdiği için online izliyorum(kim Dailymotion linki vermişse onu izliyorum:)). Veteransubs'un online vermemesi kötü olmuş ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık