Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Alpamis

Visums

Demek istediğim başta inancın olmazsa gücede sahip olamazsın en güçlü olanların hepsi inançtan güçlü oluyor Anlatmak istediğim buydu yoksa en büyük güç yaratma gücüdür

Unknown

Visums

Demek istediğim başta inancın olmazsa gücede sahip olamazsın en güçlü olanların hepsi inançtan güçlü oluyor Anlatmak istediğim buydu yoksa en büyük güç yaratma gücüdür
Benimde demek istediğim birşeye ne kadar inanırsan inan onu eyleme dökemeden o bir işe yaramaz.Bana hala mantıksız geliyor Akainu daki gücün inançtan geldiği..

Alpamis

Ya abi anlamıyon herhalde seni en güçlü olmaya azim ettirecek şey inancındır diyorum.Güç kazanmanı sağlayacak şey anladın ?

hardsalih

Yaz bir kenera
Hito hito no mi model Shinigami veya Death Death no mi :oleyo:
Benimde aklıma bu geldi.Ama öyle amele Bleach shinigamileri gibi değil bildiğin shinigami olacak.Mesala 100 metre yakınında bulunan herkesi öldürdüğünü düşünsene.

Belki bir anı meyvesi olabilir. Ace, Bellemere gibi insanlar ya da kuina vs. İnsanların geçmişlerinden parçalar sunabilmesi. Ardına bir de fiziksel güç ekledin mi etkili olabilir. Gerçi Luffy, Zoro gibi değil. Daha da gaza gelip mahluku yerden yere vurabilir.
O meyvenin Zoro'da işe yarayacağını sanmıyorum.Ayrıca bence bir meyvenin gücü kullanıcısına bağlıdır bu yüzden sadece meyve en güçlü meyve demek doğru gelmiyor,Eneli örnek verebiliriz bu duruma,bu yüzden sadece bir meyve olarak bu kıyaslamaya girmektense en güçlü meyveler ile bir tayfa kurma fikri daha mantıklı geliyor,ben şöyle bir grupta Op aleminin en güçlü tayfası olma potansiyeli görürdüm.

Sanji-Kizaru'nun meyvesi.
Robin-Doflamingo'nun meyvesi.
Nami-Hava Durumunu Kontrol eden bir meyve, istediği zaman olduğu bölgeyi,yağmurlu,karlı ya da güneşli yapabilecek ve daha güçlü doğal şimşeklere,fırtınalara,tornadalara hükmedebilecek bir meyve.
Böyle bir grup olsaydı eğer, kişiler meyveyi kusursuz kullanabileceğinden.Grup dünyanın en güçlü şeytan meyvesine sahip grup olurdu.Büyük ihtimalle de bir grup savaşında kolay kolay yenilmezdi.Nedenine gelelim.Sanki tipik tekmeci,hız onun için en önemli şey ve dünyanın hızlısı olacaktı, haliyle bu meyveyi Kizaru'nun kullandığından çok daha üst bir seviyede kullanıyor olacaktı, bu durumda iyi bir hakiyle tek başına bir Amirali alabilecek durumda olurdu.
Robin Op'nin en zeki insanlarından bir tanesi ve manipülasyon yeteneği bu karaktere en yakışan ve Robin'in en iyi kullanacağı meyve olacaktı, bu da bir Shichibukai ya da üstü seviyeye çıkarmış olurdu.
Nami şu an yarattığı o küçük elektriksimsi şeyle ve Usopp'un yaptığı çubukla bile bu kadarını yapıyorken öyle bir meyveyle bir tayfaya çok büyük bir katkı sağlardı ve öncelikle deniz savaşları bu tayfa için gayet rahat olurdu.
Yani demek istediğim, meyvenin kesinlikle tek başına en güçlü ya da en güçsüz meyve olması gibi bir durumun söz konusu olmadığıdır.Luffy lastik meyvesi olmasaydı burada kaç kişi lastik meyvesinin kullanışlı olduğundan bahsederdi?Ama adamın 400milyon berilik değeri var 2 shicibukai indirdi.Konuyu biraz saptırmış olabilirim kusura bakmayın:D

hayal hayal meyvesi(japonca adını bilmedigimden türkçe yazdım)
bu meyve insanların gerçek potansiyellerini ve hayallerini görmeni saglıyor yani bir tayfa kurdugunda 1 tane bile gereksiz adam olmazken çok güçlü olabilecek insanları daha gerçek potansiyellerini açıga çıkarmadan bulabiliyor.yani sokakta yaşayan kimsesiz ve açlıktan ölmek üzere olan çocugun gelecekteki potansiyeli beyaz sakal kadar diyelim ama görenler çelimsiz diye yüzüne bile bakmıyor çocuk açlıktan ölürse potansiyeli boşa gider böyle insanları fark ederse birisi ve gerçek canavarlar gibi adamlardan oluştursa bir korsan tayfası işte o zaman çogu kişiden daha etkili olur. böyle bir meyveye saldırı ekleyecek olursak birine saldırısı deydigi anda hayaller alemine giriyor ve sadece suya atılınca uyanıyorlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık