Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

Sanji Winsmoke

Çok fazla alternatif mümkün kullanışa göre de değişiyor ben su meyvesi derdim.

"Mizu mizu no mi" ki ilerde böyle birinin çıkacağına düşünüyorum

MDL_Roronoa

En iyi meyve kıstaslarım.

Dokunma gibi bir durum olmadan işlerlik göstermeli
Haki üstünlüğü gibi bir dezavantaj olmamalı.
Alan saldırılarına yatkın olmalı
Bayılınca vs etkisi yitirmemeli

Hakuba No Cavendish

Açıkçası izlemediğim bir dizi ve karakterler bilmiyorum o yüzden senin gibi düşünmüyor olabilirim ancak meyveler konusuna tamamen açıklama getirmese de en güçlüsü Yami Yami diye söyletmişti karasakala muhtemelen marinefordda daha meyvenin kapasitesini tam kullanamadığı için tam olarak ne işe yaradığını bilmiyoruz ama kara delik gibi işliyorsa sıkıntı büyük :D Yer One Piece evreni olunca normal mantığı bir kenarı bırakmak gerekiyor :oleyo2:

Zaman Meyvesi en güçlüsüdür bana göre. yok olmasını istediğiniz düşmanın en zayıf olduğu anlara gidip onu mahvedebilirsiniz. :D Ama tanrı meyvesinden bir farkı yok maalesef. @MDL_Roronoa bence Vergo'nun hakisi Law'dan üstündü. Doflamingo'nun hızı Law'ın elini kolunu bağlıyordu...

Tarih Tarih meyvesi

Meyvenin güçleri:
1.Kısa bir süreliğine tarihteki bir kişinin yerine geçebilme.(Tabi serinin tarihi)
Yani kullanıcı 5 dakika bir süreyle WB,Norlanda yada Rogera dönüşebilir.Onun aynı özelliklerini kullanabilir.
2.Kullanıcı (atıyorum 90 yaşında veya 10 yaşında olsun) kendisini en güçlü olduğu zamana alabilir.40 yaşında olabilir yani dövüş boyunca.Bayıldığı zaman eski haline döner.
3.Zamanı geri alma.10 saniye gibi kısa sürelerle zamanı geri alabilir.Tabi bu kullanıcısını K. haki ile beraber ölümsüze yakın bir canlıya çevirir.Fakat sağlam bir darbede bilinci kapanacağı için zamanı geri alamaz kaybeder.

Güçlü bir meyve yapayım birazda kısayım dedim fena olmadı :D Tam Odalık meyve oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık