Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Van Augur

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 58 61.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 36 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    94
Yazıldığı gibi tipi Adolphus karakterine benziyor.Robin Williams'ın canlandırdığı bi karakter var Kutsal Ejderleri de ordan almış :D

Yani keskin nişancı olarak iyidir de çok da güçlü değildir genel olarak. Burgess gibi bir şeydir işte.

Teşekkürler Smoker.
Burgess gibi ise cok iyi demektir ama o kadar olacagini hiç sanmiyorum. Bence Usopp, Burgess'i yenecek güce sittin sene ulaşamaz.

Bana kalırsa orta karar bir koramiral gücündedir. Ne Maynard kadar düşüktür ne de Vergo kadar güçlüdür.

Bu arada, eline sağlık Smoker.

Helsing'te Rip van Winkle vardı. Sahip olduğu yetenek her attığını vurabilen türden bir yetenekti. Kimse kaçamazdı atışlarından attı mı vururdu kesinlikle. Sihirli mermileri vardı. Bu da Van Augur. Bu hollandalı van'larda bir nişancılık meselesi var gibi ama nedir bilemedim. Belki de tesadüf.

Bu da Teach'in tayfaya yakışan bir eleman. Usopp buna rakip olacaksa vay haline. Nişancılık olarak geri kalmaz elbet ama gücü buna yetmez gibi. Gerçi Elbaf arc bekliyorum ben. Orada Usopp denizin cesur savaşçısı olacak. O vakit bunu alabilir. Sonuçta bir Enel birde Usopp gerçek kami olabilmiş koca seride.

Eski konuların ilk sayfalarına baktıkça eskiden tartıştığımız ama şuan burada olmayan ne çok arkadaşımız olduğunu görüyorum hep.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık