Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Van Augur

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 58 61.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 36 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    94
Evet BB korsanları şu anda Hasırşapka tayfasından güçlüler.Ama potansiyel olarak düşününce "bizimkiler" yener. İleride muhteşem savaşlar izleyeceğimiz belli.
Bu arada çeviri için teşekkürler

Evet BB korsanları şu anda Hasırşapka tayfasından güçlüler.Ama potansiyel olarak düşününce "bizimkiler" yener. İleride muhteşem savaşlar izleyeceğimiz belli.
Bu arada çeviri için teşekkürler
Rica...

Usopp bu adamı rahat yener.Bu kadar da kesin konuşuyorum.Usopp'dan daha hızlı koşabilen kimse yoktur koşmak dedinmi usain bolt'la kapışır.Nişancılıkta usopp'da şimdilik van auger kadar olmasa da çok üstün.Van auger'ın gelişecek alanı yok.Adam yeteneğini sonuna kadar kullanıyo en üst noktası bu gerçi daha görmedik ama gene de bu yaştan sonra gelişecek ilerleyecek hali yok.Usopp daha yolun başında ve sürekli gelişiyo kuro neko korsanlarını hatırlayın o günden bu güne olan gelişimine bakın.Ne hallere geldi ilerde daha da güçlenecek.Ve en basit dövüş bu olacak.Diğer dövüşler çok çekişmeli olacaklardır.Nami'nin dövüşü bile nami'nin gücünden dolayı çok zor geçer.Zoro,luffy zaten en süper dövüşlere girecekler.Belki sanji'nin rakibi iri güreşci olursa o kolay geçebilir.Usopp içlerinde en net olanı.En azından rakibin ne yapacağı belli.Doc q vs Chopper BB vs Luffy'den daha zor olabilir çünkü doc q komple bi bilinmeyen...

Çeviri için de sağol smoker...
Usopp yenemez... Rica ederim...

Varmısın iddiaya smoker usopp yenecek o garanti.En rahat dövüş onun ki olmaz desen belki de yeneceği kesin...
Usopp bu adamdan daha iyi nişancı dersen... Susarım...

Yok abi mesajımı oku.Bu adamın gelişeceği yok daha sonuna gelmiş.Usopp daha işin başında gelişecek çok alanı var çok ilerleyebilir diyorum dolayısıyla yenecek.Karşılaştıklarında aynı seviyede falan olacaklar muhtemelen dövüş esnasında usopp level atlayacak...
Ben şuandan bahsediyorum...

Son düzenleme:
usopp bu adamla kıyaslanmaz su anda bence zaten usopp madem keskin nişancı neden sapan kullanıon abi adam akıllı bi tüfek al onla at :D

Yaw belki sinek meyvesi filan yerde 3-5 tane daha gözü çıkar uzakları görme kabiliyeti filan artar Usopp'un. Tüm tayfa bir araya gelse BB'yi yenemez denilmiş tayfadan 1 kişiyi öldürürse öyle bir dövüşte (Luffy hariç) BB o karşılaşmada ölür...

usopp bu adamla kıyaslanmaz su anda bence zaten usopp madem keskin nişancı neden sapan kullanıon abi adam akıllı bi tüfek al onla at :D
usopp luffy ile kavga ederken luffy o sapanla beni yenemessin demisti usopp'da Bu da benim dövüs stilim luffy demisti yani adamın dövüs stili o ;)

Van Auger şuana kadar çok fazla keskin nişancı görmedik ama gördüğümün en iyisi olduğunu söyliye bilirim hızlı çevik yanlız elindeki uzun menzilli bir silah artı dürbünlü olmasa pistol olsa okadar başırılı olamaz oyuzden şuan yasopp'u daha başarılı buluyorum keskin nişancılıkta çünki V.auger uzun menzilli dürbünlü bir silah kullanıyor yasopsa bir pistol pistolla nişan alıp tam hedef vurmak daha zordur.Tabi V.auger'in hakkını yememek lazım fakat kaptanı tehlikedeyken yaptığı atışta Bence gücünün hepsini değil fakat hepsine yakın seviyeyi gösterdi ve hapishaneye girşlerindede aynı şey o gücünden daha büyük bir güç beklemiyorum.Yani usopp'daki gibi ateş kuşu yıldızı yada filmdeki gök dragonu yıldızı gücü ne benzer bir güç beklemiyorum şimdi bide usopp'un sapan olayı bence iyi çünki o kullandığı mermi tozları cebinden çıkarıp sapana yerleştirip çekip atmasındaki olay Usopp'un el göz kordinasyonunun çok iyi olduğunu gösteriyor ve bu şekilde ilerledikçe dahada iyi olcak silah kullanımında el göz kordinasyonu çok önemlidir.Fazla uzun oldu kusura bakmayın çeviri için sağol smoker.

Usopp'a siz "sapanlı" felan diyorsunuz ama Usopp'ta boru gibi Kabuto var.Hatta Thriller Bark'ta içine eklediği malzemelerle ne kadar üstün bir silah olduğunu gösterdi Kabuto'nun. He Usopp bu adamı yener mi şu anda, imkanı yok sebebi ise ;

-Auger cesur ve soğukkanlı, Usopp korkak ve sıcakkanlı
-Auger hızlı hareket ediyor ayrıca hareket ederken çok isabetli atışlar yapabiliyor, Usopp çok daha hızlı hareket ediyor ancak bu hızda atış yapması mümkün değil illa atış için 1-2 saniye duruyor.
-Auger atışı nereye yapması gerektiğini iyi biliyor ve çok hızlı saydırabiliyor(Impel Down'da korumaların tüfeklerini vurdu adam) Usopp ardı ardına çok hızlı atması için büyük eforlar sarfetmesi gerekmekte

Ama tabii ki de Yasopp için Auger bir karıncanın anteni olacaktır.Fark ortada, Yasopp bir Yonkou'nun baş elemanlarından ve gördüğünüz üzere tabancadan tüfeğe yatay geçiş yapmış.

bu adam tam bir nişancı ama usopla kıyaslamıyorum usop nişancılıktan çıktı sanki artık botonikçi oldu otlar motlar

Usopp'a siz "sapanlı" felan diyorsunuz ama Usopp'ta boru gibi Kabuto var.Hatta Thriller Bark'ta içine eklediği malzemelerle ne kadar üstün bir silah olduğunu gösterdi Kabuto'nun. He Usopp bu adamı yener mi şu anda, imkanı yok sebebi ise ;
Hala boru gibi kabuto var diyorsun.. Usopp hayal kırıklığından başka bir şey değil benim gözümde.

Hala boru gibi kabuto var diyorsun.. Usopp hayal kırıklığından başka bir şey değil benim gözümde.
Clima-Tact ve Kabuto. Bize gösterilen en iyi iki silah. Kadranlarla geliştirilmişler ve ikiside kullanıcılarının yeteneklerine özel silahlar. Ayrıca benzersizler. Kaç kişi kocaman et yiyen bitkileri "mermi" olarak kullanıyor ki ? Daha değişik alanlarıda var anlaşılan. Aniden ortaya çıkan kocaman agresif bitkiler. Usopp'un bu kadarla da yetindiğini sanmıyorum. Daha fazla patlayıcısı daha fazla eşyası vardır. Evet Luffy tüm gücünü kullanmadı. Ama Luffy'ye zarar vermeyi becerebildi öyle değil mi ?

Usopp'un hiçbir eksiği yok. Tayfa için kesinlikle önemli bir karakter. Van Auger'i yeneceğinden hiç şüphem yok. Babasının yeteneği ve müthiş zekası... İleride Elbaf Devlerinin büyük cesareti ve savaşçılığı da olacak...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık