Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 93 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    265
Denizlerin Cesur Savaşcısı Ussop-sama..Herzaman söylüyom bu adam nerde nsl dvaranılcanı biliyo kacmazı gerektıgı zman kacıyo dovusmesı gerektıgı zmanda dovusuyo..belki güclü olmaya bilir ama destek güc konusunda 1 numara ussop

Sevmediğim yöni tayfanın tam karızma anında ayakları tıtrıyo flan :S
adam korsanlar kralı olcak tayfada arkadas :rolleyes:
eıcırıo oda bunun farkındakı onu sogekıng olarak degstrdı sapanını buyuttu bıraz daha ıyı oldu ama artk babası gbı şanı olmalı elıne sılah verılmelı
ve cesur olsun artık yanı ılk baslarda tamam komıktı ama artk senaryoda git gide agırlasıyo rakiplerde güçleniyo dogal olarak fakat hakkını yememek lazım hiç gücü olmamasına ragmen hep zekasıyla kazandı zaten o seride tayfaya neşe getirsin komiklik olsun diye çizildi bence artık usopun cesaretli olmasını beklemiyorum :good:

Usopp-u Vagooooooom yoktu yav saldırılarda Kral Saldırı o :D:D:D

Eline Sağlık Smoker
Lafı olmaz...

Usopp lastik saldırısı harika :D
Hani combo yapıyor ya 10 ton çekiç vs vs arada lastik diyor. :D
Harika ya ben seviyorum Usopp'u teşekkürler Smoker-san.
Van Auger'e rakip olur inşallah ama asıl rakibi babası olacaktır :) :) korkusunu biraz yense daha iyi olur ya bekleyip görelim çeviri için teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Rica ederim.

Son düzenleme:
Usopp : Bu elimdekinin adı lastik mavi denizde sadece bende var.(Gökyüzü adası) Usopp-Chopper çıtır muhabbeti Usopp Spell Usoppun 10 tonluk çekici ...................

:D:D:oleyo: Bu adam bir başka ya gül gül öldürür insanı.Eline sağlık smoker-san :)

Sogeking orada doğdu.
Usopp Syrup'ta doğdu.
Bilmeden konuşup canımı sıkıyor.

Sakin ol smoker belki espri yapmıştır.Yada sogeking'in şarkısını gerçek sanmıştır.Sen kıdemli ve önemli bi üyesin hemen kızma...
Sen bide Zoro çevirisine yazdığını gör.. Yazmadığım halde yazmışsın diyor...

Abi kusuruma bakma bende normal biridir bi anlık gaflette bulunmuştur bişeyi yanlış hatırlamış yada yanlış söylemiştir dedim ne bilim laf olsun diye sağa sola çamur attığını...
Sende ne yanlış yazıyosun 9 kılıç var niye 6 kılıç yazıyosun ayıp değilmi:D:D:D
Boşver gitsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık