Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Urouge

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 136 88.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 18 11.7%

• Kullanılan toplam oy
    154
Şimdi farkettim de adam 47 yaşındaymış yahu. Bu yaştan sonra gelebileceği seviye maksimum jozu falan olur heralde.

O zaman Killer de çok güçlü Zoro gibi ve Kid ise iyice aşmış.Tokat yediğine bakmayın güçlüyüm kendime güveniyorum diye kaidoya inat etmiştir.Kid belki luffyden bile güçlü olabilir.

Urouge muhtemelen dayağı yedi yedi sonra meyvesiyle adama tek attı luffynin son darbeleri gibi.

O zaman Killer de çok güçlü Zoro gibi ve Kid ise iyice aşmış.Tokat yediğine bakmayın güçlüyüm kendime güveniyorum diye kaidoya inat etmiştir.Kid belki luffyden bile güçlü olabilir.

Urouge muhtemelen dayağı yedi yedi sonra meyvesiyle adama tek attı luffynin son darbeleri gibi.
E crackerden kaçmış kaido için ben güçlüyüm mü diyecek?
Luffyden güçlü nova yok.

Hulk gibi bi şey la bu Urug o zaman.Hulk sinirlendikçe güçleniyor bu dayak yedikçe dayak manyağı dediğim terime uyar :D

Aslında Kaidou'nun yanına vereceksin bu adamı, bir vs çıktığında Kaidou reyiz ağzının ortasına bir tane gömecek o hasarı aynen rakibine yansıtacak :D Gerçi o hasarı tartıp da ayağa kalkabilir mi belli değil :D

Ramazanda Taksim'de sigara içtireceksin buna , o yediği dayakla tüm yonkouları üst üste koyup alır.:a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık