Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Tsuru

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 101 73.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 37 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    138
"Meyve gücü, uygulandığı kişilerin içindeki kötülüğün bir kısmını "temizlediği" için, özellikle kötü kalpli korsanlar için oldukça tehlikeli bir güçtür."

Bu söz çok iddialı gibi geldi bana bir örneği var mı bunun merak ettim açıkcası. Doflamingo'ya karşı kullansa kötülüğünü temizleyeceğini düşünmek çok anlamsız geliyor, adam kötülüğün vücut bulmuş hali gibi bir şey.
Aynen, düşündürücü :confused: O zaman tüm kötü niyetli korsanlar için tehlikeli :D

Seride neden bir adaşı olduğu, hakkında tek merak ettiğim şey.
Bunu ben de çok merak ediyorum.

Kadının paçalarından karizma akıyor. Ama Oda onu da rezil edecek gibi sanki.

Pek ön plana çıkmadığı için güçsüz gibi görünse de Garp ve Sengoku ile takılmış biri kendisi. Şahsen hemen hemen onların seviyesinde olduğuna inanıyorum. Hani Oda'dan beklenmez ama belki eşref saatine denk gelmiştir falan.
Çok güçlü olmasına rağmen koramiral olarak kalmasını da aktif görevine devam etmek istemesine veriyorum. Amiral olunca anca kutsallar nereye çağırırsa oraya gidiyorsun, bir cazibesi yok.
Gerçi amiralliğin teklif edildiğine dair bir ifade yok ama Garp ve Sengoku'nun yanında Smoker kadar kalması da bana mantıksız geliyor.

Kendisinden büyük beklentilerimin olduğu karakter.
He bir şey yapmasını beklediğimden değil ama pozisyonu gereği sanılandan çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum.
Garp-Sengoku-Tsuru, efsanelerin zirve dönemlerinde karşılarında olan denizci birliğinin en öndeki üçlüsü. Hikaye gereği Sengoku ve Tsuru çok işlenmemiş olsalar da öne çıkan bu özelliklerinden dolayı güç konusunda daha ön plandaki karakterlerden geri kalacaklarını sanmıyorum.
Dibindeki Kuzan'ın "severim seni" lafını tınlamayıp işine devam eden Doflamingo'nun ta neredeki gemisini görür görmez elinde ne varsa bırakıp kaçtığı bir karakter Tsuru. Bu kadar çekindiği bir diğer karakter de Kaido. Üstelik hala Tsuru-san diye sesleniyor kadına. Fujitora'ya böyle saygı gösterdiğini hatırlamıyorum.
Tsuru da en son "Uslu çocuk ol" diyip paylamıştı işte onu. Keşke gücünü daha fazla işleseydi.

Ah be Oda şu dururken
Şunu işleyeceksin değil mi sen bize

He bir şey yapmasını beklediğimden değil ama pozisyonu gereği sanılandan çok daha güçlü olduğunu düşünüyorum.
Garp-Sengoku-Tsuru, efsanelerin zirve dönemlerinde karşılarında olan denizci birliğinin en öndeki üçlüsü. Hikaye gereği Sengoku ve Tsuru çok işlenmemiş olsalar da öne çıkan bu özelliklerinden dolayı güç konusunda daha ön plandaki karakterlerden geri kalacaklarını sanmıyorum.
Dibindeki Kuzan'ın "severim seni" lafını tınlamayıp işine devam eden Doflamingo'nun ta neredeki gemisini görür görmez elinde ne varsa bırakıp kaçtığı bir karakter Tsuru. Bu kadar çekindiği bir diğer karakter de Kaido. Üstelik hala Tsuru-san diye sesleniyor kadına. Fujitora'ya böyle saygı gösterdiğini hatırlamıyorum.
Tsuru da en son "Uslu çocuk ol" diyip paylamıştı işte onu. Keşke gücünü daha fazla işleseydi.

Ah be Oda şu dururken
Keşke ikisini de işlese.

Ah be Oda şu dururken
Keşke Garp-Tsuru ve Sengoku üçlüsüne spin off çizse Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık