Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Travian (2004)

Mobil uygulama şeklinde bir köy-strateji oyunu oynansa hem daha çok kişi oynar ve daha zevkli olur sanki.
Travian kingdom var, biraz daha farklı. Kral seçiyorsun, krala bağlı derebeyi oluyorsun, haydutlar falan var, diğer krallıklardan hazine çalıyorsun, krala vergi ödüyorsun. Daha güzel geldi şimdi o_O

Travian kingdom var, biraz daha farklı. Kral seçiyorsun, krala bağlı derebeyi oluyorsun, haydutlar falan var, diğer krallıklardan hazine çalıyorsun, krala vergi ödüyorsun. Daha güzel geldi şimdi o_O
Puanı 3.1 ya. Şöyle 4.5 üstü puanlı bir mobil oyun herkesi sarar çünkü çoğu kişi zaten 1 2 tane mobil oyun oynuyor mutlaka telden.

Benim yönetimden en büyük şikayetim speed server açmamaları. Adamlar uyuşuk. Diğer serverlerdeki yöneticiler harıl harıl speed açıyorlar.
Bir ara adam kayırma olayları vardı. Bir iki serverda bir klan birinci olmuştu sürekli sonrasında adamların rakiplerine ban falan atıyorlarmış mevzuları çıkmıştı. Bu dediklerim nerden baksan 8-10 senelik olaylar tabi. Artık eski oyunculardan kaç kişi kaldı kim bilir. Çok zaman istiyor ya bu tür oyunlar.

Bir ara adam kayırma olayları vardı. Bir iki serverda bir klan birinci olmuştu sürekli sonrasında adamların rakiplerine ban falan atıyorlarmış mevzuları çıkmıştı. Bu dediklerim nerden baksan 8-10 senelik olaylar tabi. Artık eski oyunculardan kaç kişi kaldı kim bilir. Çok zaman istiyor ya bu tür oyunlar.
Hatırlıyorum hayal meyal o olayları. 2012 ve öncesinde adminleri oyunculardan falan seçiyorlarmış haliyle kendi ekibini kayıranlar oluyormuş. Bu olaylar ilk 14-15 dünyaya kadar sürdü. Şu an 53. dünya açıldı en son. Mükemmel bir yönetim var diyemeyiz ama en azından eskisine kıyasla daha normal, profosyonel bir yönetim var. :D
Cidden çok zaman istiyor ve bağımlılık yapıyor. Sürekli bırakıp yeniden başlıyorum ben de. :(

Hatırlıyorum hayal meyal o olayları. 2012 ve öncesinde adminleri oyunculardan falan seçiyorlarmış haliyle kendi ekibini kayıranlar oluyormuş. Bu olaylar ilk 14-15 dünyaya kadar sürdü. Şu an 53. dünya açıldı en son. Mükemmel bir yönetim var diyemeyiz ama en azından eskisine kıyasla daha normal, profosyonel bir yönetim var. :D
Cidden çok zaman istiyor ve bağımlılık yapıyor. Sürekli bırakıp yeniden başlıyorum ben de. :(
Dünya 3 4. hesap 400-500 küsür köy vardı. Sıkıldım klandan birisine vermiştim.

Bizim klanla kapışıyordu o zaman o şerefsizler tüm klana ban atmışlardı bizimle birlikte 2-3 klan daha yemişti.

Sonrasında bir çok dünyaya başladım bıraktım. En son bıraktığımda bir klanda oynuyordum 100 küsür köy var şerefsizler beni klandan atıp köylerimi paylaşmıştı. küçük küçük 5-6 tanesinin ocağına incir agacını diktim ama devamı gelmedi.

Bir yerden sonra çok zaman istiyor özellikle yok saldırı atacaksın her köyden saati saatine ayarla, miss geliyor miss arası için ekip kur onu ayarla falan çok zor. O zamanlar boş vaktim çoktu. Travianda daha rahattım 3 kişi bir hesabı oynuyorduk vardiya hesabı bildiğin saat saat nereleri yağmaladık online iken kaç asker kestik kaç tane kaybettik falan yazardık birbirimize. Şimdi bakınca delilik gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık