Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Travian (2004)

Oda arkadaşlarımdan biri oynuyordu sene başında. Discord'dan operasyon falan planlıyorlardı. Ordu falan beklerken uyuyakalıyordu vs. :D
Ahahaha :D Anılarım canlandı. Bende dün hammaddeler boşa dolu durmasın asker basayım diye beklerken uyuyakalmışım. Travian zaten operasyonlarıyla ünlü bir oyun. :D Gel sende eğlencesine takılalım visums kardeş .d

Ahahaha :D Anılarım canlandı. Bende dün hammaddeler boşa dolu durmasın asker basayım diye beklerken uyuyakalmışım. Travian zaten operasyonlarıyla ünlü bir oyun. :D Gel sende eğlencesine takılalım visums kardeş .d
Oha visums ile karıştırıldım. Sevinmeli miyim üzülmeli miyim bilemedim. :(
Klanlarda oynuyorum şu an ya. Orada da böyle operasyonlar oluyor ikisi ile birden uğraşamam. Travianda da aynı saniyenin içine onlarca ordu atılıyor mu? :D

Oha visums ile karıştırıldım. Sevinmeli miyim üzülmeli miyim bilemedim. :(
Klanlarda oynuyorum şu an ya. Orada da böyle operasyonlar oluyor ikisi ile birden uğraşamam. Travianda da aynı saniyenin içine onlarca ordu atılıyor mu? :D
Geçen aylarda böyle bir nicke visums muhabbeti yapıyorlardı oradan aklımda kalmış .d

Son dediğini pek anlamadım?

Geçen aylarda böyle bir nicke visums muhabbeti yapıyorlardı oradan aklımda kalmış .d

Son dediğini pek anlamadım?
Nasıl açsam bilemedim. Oyunda her birimin hızı farklı. Eğer online isen süreye bakarak sana hangi birimle geldiklerini kestirebilirsin sayıyı kestiremesen de. Köyleri ise misyoner adını verdiğimiz bir birimi kullanarak fethediyorsun. Uzak yerlere saldırırken fake saldırı yapıyorsun bir sürü hepsi aynı saniyeye denk gelecek şekilde.
Mesela 17.30.00 da 10 saldırı birden giriyor köye
17.30.01 olduğunda ise 10 saldırının birden raporu geliyor vs.
Bu konuyu neden açtım hiç bilmiyorum. Bu özellik olsa da oynamayacağım. :D ama merak ettim

Nasıl açsam bilemedim. Oyunda her birimin hızı farklı. Eğer online isen süreye bakarak sana hangi birimle geldiklerini kestirebilirsin sayıyı kestiremesen de. Köyleri ise misyoner adını verdiğimiz bir birimi kullanarak fethediyorsun. Uzak yerlere saldırırken fake saldırı yapıyorsun bir sürü hepsi aynı saniyeye denk gelecek şekilde.
Mesela 17.30.00 da 10 saldırı birden giriyor köye
17.30.01 olduğunda ise 10 saldırının birden raporu geliyor vs.
Bu konuyu neden açtım hiç bilmiyorum. Bu özellik olsa da oynamayacağım. :D ama merak ettim
Anladım. Evet var :D Sen bilirsin teklif var ısrar yok .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık