Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    272
Öncelikle forumda Law'un çok küçümsendiğini düşünüyorum. Bu algıyı da Cracker gibi güçlü bir
karakterle versusunu açarak anlata anlata bitirmeyi amaçlıyorum. :oleyo2:

Trafalgar D. Water Law

Trafalgar Law, en kötü nesil olarak bilinen Supernova'lardan biridir. D. soyundan gelmesinin yanı sıra, nihai şeytan meyvesi olarak bilinen Ope Ope No Mi'yi yemiştir. Bu meyve ona bir oda yaratmayı ve oda içindeki herşeyi kontrol edebilme yeteneği verir. Dressrosa'da etki alanının yüzlerce metreyi bulabildiği görülmektedir. Law aynı zamanda eski bir Shichibukai'dir ve Donquixote ailesinin eski bir üyesidir. Gençlik yıllarını Doflamingo'dan nefret ederek geçirmiş ve onu yenmek için planlar kurmuştur. Dressrosa'da Amiral Fujitora ve Doflamingo ile savaşıp yakalanmıştır. Daha sonra Hasır Şapka Luffy ile beraber Doflamingo ile savaşmaya başlamışlardır. Law dövüş teke tek geçtiği sırada bile isteye dövüşte ezilip, Doflamingo'nun açığını kollayıp Gama Knife ile iç organlarını paramparça etmiştir. Ödülü 500 Milyon Beri'dir.

Law yerine göre sinsi, plancı ve kurnaz bir adamdır. Lakin tayfasına ve yakınlarına değer verdiği görülebilir.

____

Charlotte Cracker

Charlotte Cracker, 860 Milyon Berilik kafa ödülüne sahip bir korsandır. Yonkou Big Mom'ın oğlu ve Tatlı Kumandanlarından biridir. Yediği Bisu Bisu no mi meyvesi ile bisküvi askerlerden oluşan bir ordu yaratabilmektedir. Luffy Cracker'ın Busoşoku Hakisi için "Karşılaştığım en sert şey." demiştir. Cracker genel olarak Bisküvi askerinin içinde kalır ve çok zor durumlar hariç dışarıya çıkmaz. Luffy ile dövüşünde Nami'nin de yardımıyla 11 saat süren bir yeme-bisküvi yaratma mücadelesinin ardından G4 Gülle darbesine maruz kalıp yenilmiştir.

Mesafe: 100 metre.

Bilgi: Her iki tarafta birbiri hakkında bilgi sahibi değil.

Mekan: Punk Hazard'ın buzul kısmı.

Son düzenleme:
Bilmem kaç senedir bu meyveye sahip adam tek başına Doflamingo alamıyor bilemedim :T
İlk savaşlarında plana uyması gerekiyordu, savaşacak vakti yoktu, Dof'un yanında amiral vardı ve tüm gücüyle saldırdı kendisine.(Dof'un söylediğine göre kendini tutmuyordu Fuji, kendi de bodoslama dalıyorum dedi.)

İkinci savaşta da çok fazla hasar almıştı ve bilerek dayak yedi Dof'un açığını bulup direk bitirmek için. O atak şansını da buldu, öldüremese de önemli hasar verdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık