Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Simdi dusundum de tam bir varos gulu be.

dusuk bel skinny jean - check
yumurta topuk kundura - check
yaka bagir acik gezme - check
bagirda kalpli dovme - check
tavuk gotu sac - check
esrardan morarmis goz altlari - check

eeeeey oda sen kimi egliyorsun

Son düzenleme:
Ne mevzusu Roshi? Işınlanmanın ne alakası var haki meyve güçlerinimi engelliyor ki Dof haki basınca Law onu ışınlayamasın? Çok basit bir olayı var meyvenin artık neyinden rahatsız oluyorsanız inadına yanlış yorumluyorsunuz lan
Ne alakası var, iki farklı olay var, birini görmezden gelip öbürüne göre konuşuyorsun, sana örnekle görmezden geldiğin şeyi hatırlatıyoruz verdiğin cevaba bak. Hakiyle alakası var madem nasıl adamı ışınlıyor o zaman?

Ne alakası var, iki farklı olay var, birini görmezden gelip öbürüne göre konuşuyorsun, sana örnekle görmezden geldiğin şeyi hatırlatıyoruz verdiğin cevaba bak. Hakiyle alakası var madem nasıl adamı ışınlıyor o zaman?
Görmezden geldiğim veya kendimle çeliştiğim bir şey yok. Hem meyvenin işleyişini hem de beni yanlış anlıyorsun Roshi. Bunu geçenlerde de başkasıyla konuşmuştum senin de bu konuyu daha önce tartıştığını hatırlıyorum o yüzden uzatmak istemiyorum. Law hakisi yettiği adamı keser mesele bu kadar basit. Meyvenin kendi kendini rakibe göre kısıtlaması veya aciz kalması gibi bir şey yok varsa bir aciziyet bu kullanıcısından kaynaklıdır işte.

Görmezden geldiğim veya kendimle çeliştiğim bir şey yok. Hem meyvenin işleyişini hem de beni yanlış anlıyorsun Roshi. Bunu geçenlerde de başkasıyla konuşmuştum senin de bu konuyu daha önce tartıştığını hatırlıyorum o yüzden uzatmak istemiyorum. Law hakisi yettiği adamı keser mesele bu kadar basit. Meyvenin kendi kendini rakibe göre kısıtlaması veya aciz kalması gibi bir şey yok varsa bir aciziyet bu kullanıcısından kaynaklıdır işte.
Bu dediğin "meyve tekniğini birine uygulamak için haki üstünlüğü gerek" anlamına geliyor. E madem diyorsun ikince kez soruyorum o zaman, Doflamingo'yu nasıl ışınlıyordu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık