Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Bu arc ölmez ise artık hedefi veye amacını öğrenmemiz gerekteğini düşündüğüm adam.Temennim Luffy'e şöyle sağlam bir kazık atmasıdır.

Millet niye law, luffy'e kazık atacak diyor anlamıyorum. Hayır atması için sebep yok ki. Aksine bu adam kendisinin intikamını bile aldı. Bence aksine luffy için canını feda edecek.

Millet niye law, luffy'e kazık atacak diyor anlamıyorum. Hayır atması için sebep yok ki. Aksine bu adam kendisinin intikamını bile aldı. Bence aksine luffy için canını feda edecek.
Law'ın SWORD üyesi olma ihtimali var Drake'le tanışıklığı North Blue'daki korsanlık dönemi veya yukarıda dediğim Sword üyesi olmasından geliyo olabilir.

Haklı olabilirsin canını da verebilir ama Law, Luffy'nin aksine korsan olmanın anlamını bilen ve yeterince pragmatist bir karakter.İhanet etmesi benim hoşuma gider D imiş falan çok umursamam açıkçası.

Law'ın SWORD üyesi olma ihtimali var Drake'le tanışıklığı North Blue'daki korsanlık dönemi veya yukarıda dediğim Sword üyesi olmasından geliyo olabilir.
Law zaten kesinlikle drake ile işbirliği içinde. Bunun en büyük kanıtı 951'de bepo'lar a sakın yakalandığını söylemeyin demesi.
Haklı olabilirsin canını da verebilir ama Law, Luffy'nin aksine korsan olmanın anlamını bilen ve yeterince pragmatist bir karakter.İhanet etmesi benim hoşuma gider D imiş falan çok umursamam açıkçası.
Hani KK olmak istese anlarım, öyle bir amacı da yok.

Aynen herkes Luffy için canını feda edecek herkes Luffy’e power up verecek herkes Luffy’nin dava arkadaşı olacak.Türkiye’de yaşasa Cumhurbaşkanı da olurdu
Law niye versin Luffy için canını ya :D Kendi canından kıymetli görüyor olması lazım görüyo mu?

Doflamingo ve Rosinante karakterlerinin arası gibi bir şey. Biri dünyayı yıkmak istiyor, diğeri barış istiyor. Law korsan olsada barışçıl birisi. Onun dışında meyve gücü olarakta ikisinin gücüne benzer bir meyvesi var. Doflamingo'nun meyvesi neredeyse her şeyi keserken, Rosinante'nin meyvesi belli bir alan yaratarak gücünü yapıyor. Law ise bir şeyleri kesmek için belli bir alan yaratması gerekiyor. Bu iki karakterde vaktinde Law'ı kendisine benzetmeye çalıştı. Doflamingo bunu yapamadan Rosinante onu aldı ve az çok kendisinden bir şeyler ona kattı. Sonuç olarak Trafalgar D. Water Law oldu.

Doflamingo ve Rosinante karakterlerinin arası gibi bir şey. Biri dünyayı yıkmak istiyor, diğeri barış istiyor. Law korsan olsada barışçıl birisi. Onun dışında meyve gücü olarakta ikisinin gücüne benzer bir meyvesi var. Doflamingo'nun meyvesi neredeyse her şeyi keserken, Rosinante'nin meyvesi belli bir alan yaratarak gücünü yapıyor. Law ise bir şeyleri kesmek için belli bir alan yaratması gerekiyor. Bu iki karakterde vaktinde Law'ı kendisine benzetmeye çalıştı. Doflamingo bunu yapamadan Rosinante onu aldı ve az çok kendisinden bir şeyler ona kattı. Sonuç olarak Trafalgar D. Water Law oldu.
Katiyen kabul etmiyorum. Rosinante, Law'u kurtaran kişidir. Onu birine veya kendine benzetmeye çalışmamış sadece özgür ve mutlu olmasını sağlamıştır. Geri al o dediğini. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık