Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    326
Kid ile aralarında şu diyaloğu yaşanacaktır:
Kid: Hasır şapkaya neden yardım ediyorsun. Kaido hepinizi öldürecek.

Law: Hasır şapkaya borcumu ödeyeceğim. O benim hayallerimi gerçekleştirdi, ben de onunkini gerçekleştireceğim. Hasır şapka korsanlar kralı olacak.
Kid,poşeti kaale alıp da konuşmaz bile.Hele hele ölecez ayağı hiç yapmaz.Onu iradesi eksik poşetler yapar.

Law yavaş yavaş serideki misyonunu tamamlıyor bana kalırsa. Hayatını adadığı Dof planını da kendisi gerçekleştiremese bile Luffy tamamladı onun için. Kaido'yu hedeflemesi Dof'u indirmek içindi. Altında yatan başka bir neden olduğunu da sanmıyorum, geçmişi gösterildi zaten. Adamın nihai amacı Dof'tu. Ölecek bence arc sonunda. Popüler bir karakter, tayfaya katılmasını isteyen çoktur. Ancak karakter çok sade ve düz. Amacı da yok tayfaya katılmak için. Ölür bu.

Law yavaş yavaş serideki misyonunu tamamlıyor bana kalırsa. Hayatını adadığı Dof planını da kendisi gerçekleştiremese bile Luffy tamamladı onun için. Kaido'yu hedeflemesi Dof'u indirmek içindi. Altında yatan başka bir neden olduğunu da sanmıyorum, geçmişi gösterildi zaten. Adamın nihai amacı Dof'tu. Ölecek bence arc sonunda. Popüler bir karakter, tayfaya katılmasını isteyen çoktur. Ancak karakter çok sade ve düz. Amacı da yok tayfaya katılmak için. Ölür bu.
Bence yancı birlik olarak kalmaya devam edecektir. Oda sadece Luffy'nin önünü kapatacak karakterleri öldürdü. Law ise öyle bir karakter değil.

Yukarıda da yazılmış, gerçekten ölmesi gereken bir karakter. Seride pek bir misyonu kalmadı çünkü artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık