Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Rachelı gücünden dolayı değil zaten kuralsız olmasından dolayı taşıyorlar. Fug ne derse yapan bir kuralsız var ellerinde daha ne istesinler. Baamı kontrol edeöedikleri için rachel yedek lastik gibi ellerinde bir koz. İlerde zahardı köşeye sıkıştırırlarsa ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar yanlarında bir kuralsız olmadan öldüremezler o yüzden taşımaya değer bir nesne.
Benim derdim niye taşınıyo değil sadece kata uygun gücünün olmaması. Bu da çok sırıtıyo resmen dualar ile yaşıyo. 3.5. Kat değilki bu 40 lara gelmişsin ama başkası olmadan adım atamıyosun . Bi yerde yalnız kalsa karşısına kim çıkarsa çıksın şu anda tek yer bu katlarda hal böyle iken çok mantıksız oluyo. Sadece konuşarak, entrika yaparak bu katlara gelmek bence yeterli değil. Milletin bi kat geçmek için yıllarınj verdiği bir seride rachel oturduğu yerden koon sayesinde kaç kat çıktı. Kulede bu kadar vahşet varken bu kadar ihanet varken bir kişinin korunarak çıkması özellikle bu katlarda aşırı absürt duruyo. Bence rachel in acilen power up alması lazım. Envanter kazansa birazda alanında gelişse çok sırıtmaz. Bu katta sadece khoonlar baamlar yok ki el adama acımaz urek in zıplarken ki çıkarttığı rüzgara dayanamayacak kişinin bu katlara kadar gelmesi beni rahatsız etti açıkcası

Benim derdim niye taşınıyo değil sadece kata uygun gücünün olmaması. Bu da çok sırıtıyo resmen dualar ile yaşıyo. 3.5. Kat değilki bu 40 lara gelmişsin ama başkası olmadan adım atamıyosun . Bi yerde yalnız kalsa karşısına kim çıkarsa çıksın şu anda tek yer bu katlarda hal böyle iken çok mantıksız oluyo. Sadece konuşarak, entrika yaparak bu katlara gelmek bence yeterli değil. Milletin bi kat geçmek için yıllarınj verdiği bir seride rachel oturduğu yerden koon sayesinde kaç kat çıktı. Kulede bu kadar vahşet varken bu kadar ihanet varken bir kişinin korunarak çıkması özellikle bu katlarda aşırı absürt duruyo. Bence rachel in acilen power up alması lazım. Envanter kazansa birazda alanında gelişse çok sırıtmaz. Bu katta sadece khoonlar baamlar yok ki el adama acımaz urek in zıplarken ki çıkarttığı rüzgara dayanamayacak kişinin bu katlara kadar gelmesi beni rahatsız etti açıkcası
Gustang ona güzel bir item vermiştir bende power up bekliyorum. A klass bir deniz feneri güzel gider ona.

Zaten çok güçlü bir korumaya sahip rachel. Onu item olarak düşünebilirsin

Bu seride guncele geldim ama hala kafama takilan, bu timsah golgelerden cikip baam la konustugu bolumu goremedim (evet efendim filan diyip onunde saygiyla cokmus halde birseyler konusup artik lider degilim filan diyordu) yada ben hayal goruyorum :hoo:

Yıllardır söverek kalktığım Pazartesi sabahlarımı güzelleştirip mutlu bir şekilde uyanmamı sağlıyordu.Yokluğunda yine Pazartesi boktan haline döndü, "Tülay geri dön" modundayım şu an.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık