Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Ben kulede kalmasını hep Phantaminum ile ilgili olduğunu düşündüm. O çıktıysa bende çıkmalıyım gibi.
Urek kuleye Phantaminum'un peşinden girmiş. Ancak reis manyak olduğu için birinci kattan Zahard'ın sarayına gidiyor. Urek aynı yolu 50 yılda bitiriyor. Artık Phantaminum ile bir alakası kalmamıştır bence. Dış dünyadan gelen birisi olarak kule ona kafes gibi geliyor olmalı. Belki bu yüzden belki Phantaminum'u bulmak için dışarıya çıkmak istiyor. Eğer Zahard Urek'ten güçlü olsa Urek bunu dışarıya çıkmasının önünde bir engel olarak görüp FUG ile hareket ederdi diye düşünüyorum. Urek Zahard'dan güçlü olduğuna emin ve dışarı çıkmasını engelleyenin o olamayacağını öğrenmiş gibi.

İşte bu urek hikayesi için 76 katı iple çekiyorum. Testleri nasıl domine etti. Tepede zahard ile karşılaştı mı? Sıralama ofisi neden pasif olan 3.sırayı değilde 4.verdi?

Çok iyi bir senaryosu var bence. İnşallah cevapları verir. Sonra hepsi hapis Baam ın rüyası çıkması .

Phanta sarayı basınca bile öldürmemiş kendisini bence çok garip şeyler ortaya çıkacak bu adam hakkında.
Güven bana eski maceraperst bu adam güzel bir hikayesi olacak bence :a:
Phanta, Zahard'ın kaderini gördü muhtemelen. Onu hemencecik öldürmektense gelecekteki kaderini yaşamasının daha iyi olacağına karar verdi bence.

Phanta, Zahard'ın kaderini gördü muhtemelen. Onu hemencecik öldürmektense gelecekteki kaderini yaşamasının daha iyi olacağına karar verdi bence.

Benim merak ettiğim şey Yuri'nin ilk kata gelişi. Kendisi bir Kuralsız'ın geleceğini biliyor da karşılamaya geliyor. Hem de tam zamanında. Katlar arasında öyle ışınlanamadiğına göre ne zaman gireceğini bile öğrenmiş. Yuri böyle bir bilgiyi şu ana kadar öğrendiğimiz bilgiler ışığında ancak Phantaminum'dan öğrenmiş olabilir. Opera ile gelecek görülmüyordur, yani Repellista seçenek değil. Kaldı ki gelecek görülebilse bile Opera ile Kule içi bir şeyi görürsün, Kulenin dışından gelen bir Kuralsız ile alakalı bir geleceğin Opera ile görüleceğini sanmıyorum.
Phata'nın Zahard'ın kaderini görmesi ile de uyuşuyor gibi.

Benim merak ettiğim şey Yuri'nin ilk kata gelişi. Kendisi bir Kuralsız'ın geleceğini biliyor da karşılamaya geliyor. Hem de tam zamanında. Katlar arasında öyle ışınlanamadiğına göre ne zaman gireceğini bile öğrenmiş. Yuri böyle bir bilgiyi şu ana kadar öğrendiğimiz bilgiler ışığında ancak Phantaminum'dan öğrenmiş olabilir. Opera ile gelecek görülmüyordur, yani Repellista seçenek değil. Kaldı ki gelecek görülebilse bile Opera ile Kule içi bir şeyi görürsün, Kulenin dışından gelen bir Kuralsız ile alakalı bir geleceğin Opera ile görüleceğini sanmıyorum.
Phata'nın Zahard'ın kaderini görmesi ile de uyuşuyor gibi.
Evet ben de böyle düşünüyorum. Yuri'yi neden öldürmediğine dair de bir fikir vermiş oluyor aynı zamanda.

Edit: Gerçi yanlış hatırlamıyorsam Yuri'nin tepkileri önceden biliyormuş gibi değil de sanki yeni duymuş gibiydi.

Son düzenleme:
Evet ben de böyle düşünüyorum. Yuri'yi neden öldürmediğine dair de bir fikir vermiş oluyor aynı zamanda.

Edit: Gerçi yanlış hatırlamıyorsam Yuri'nin tepkileri önceden biliyormuş gibi değil de sanki yeni duymuş gibiydi.
Yeni öğrense 1. Kata nasıl hızlıca geldi? Sıkıntı orası.

Bam gece anlamına geliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Yani 25. bam=25. gece. Bi anlamı çıkacaktır illa ki.

fandom wiki’ds ismini doğumgününden aldığını yazmışlar. Seride bu bilginin geçtiğini hatırlamıyorum gerçi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık