Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tower Of God - Kurallıların Seri Sonu Ulaşacağı Seviye?

Sen bunu bilerek mi böyle yazdın, hiç senlik değil gibi geldi bana. Bu seviyede bekliyor musun?
Klasik shounen tarzı ilerlerse böyle birşey olur diye öyle yazdım ama ölme ihtimalleri de var tabi.Hatta on aile liderleri sadece kuralsızlar tarafından yenilebileceğinden bizimkilerin aslında ileride ölmek için oluşturulan karakterler olduğudu düşünülebilir.

Bana deseler ki aile liderlerini yenemeyecekler. O zaman ki kafamda ki seviyeleri başka olur...

Baam...Zahard üstü (Enryu hemen olmaz kule dışında o seviyeye gelir.)
Androssi --- ilk 100 High Ranker
Koon --- İlk 100 High Ranker
Rak --- İlk 100 High Ranker
Laure -- İlk 100 High Ranker
Ran --- Maschenny seviyesine gelir derdim.
Chang - Sachi ---- İleri seviye Ranker

Açıkçası kuledeki bildiğimiz güç sisteminde hiçbir aile üyesinin, liderlerini geçme gibi bir şansları yok. Kuralsızlar sınırsız potansiyele sahipler, kontratların üzerindeler ve güçlenmek için binlerce yılları olmuş.
A.A'nın küçüklüğünde eğitimi reddetmesinin sebebi de buydu. Çünkü içindeki yeteneği ortaya çıkarsa da bu yetenek babasınınkinin ucuz bir kopyasından başka bir şey değil ve binlerce yıl geçip güçlense de babası da güçlenecek ve hiçbir zaman bir kuralsız olmanın gücüne erişemeyecekti. Ve o da farklı bir şeyin arayışı içindeydi, mesela Asencio'nun kendine özgü mızrak yeteneğinden epey etkilenmişti ve ona saygı duyuyordu.
Hoaqin için de aynı durum söz konusu.

Bana göre şu ana kadar gördüğümüz takım içinde yüksek seviyeci potansiyeli olanlar: AA, Androssi, Ran, Laure, Elaine, Yihwa, Rak belki Novick ve Anak eklenebilir ama Anak'ın ölme ihtimali fazla, Novick de pek özel bir şey göstermedi.
Cassano ve Horyang kurallılar içinde çok güçlü ama güçleri içlerindeki şeytanla sınırlı, gelişme imkanları yok. Cassano Horyang'i uyandırsa da adam kaç yıldır uyuyor Goseng'le evlenip mutlu mesut yaşasın kuleyi falan unutsun bence.
Daniel ve Sachi de en güçlü kurallılar arasındaydı ama onlar Yuri'den bile yaşlılar. Şu ana kadar Roen konusundaki pişmanlıkları ve Hoaqin'den intikam alma istekleriyle hayatta kalıp güçlenmişler ama yüksek bir potansiyelleri yok bence.
Hatsu da 10 Aileden olmamasına rağmen çok iyi yetenek gösterdi ama SIU orijinalde Cassano tarafından öldürülmesini planlamış ama Naver ve fanların tepkileri yüzünden vazgeçmiş, o yüzden ona pek umut bağlamıyorum.

Eğer Baam Eduan'ın onun üzerinde yaptığı gibi Pirinç Çömleği eğitimini diğerleri üzerinde kullanmazsa veya dışarıdaki Tanrının gücünnde dağıtmaya falan başlamazsa işler zor. Tabi hikaye giderek shonenleşiyor, çok fazla ahkam kesmesem daha iyi olur benim için :D

Bence nasıl ki geçmişte Serena, Horyang geride kaldı; Akraptor, Prens öldü ve daha sonra tren ekibi falan katıldı. İleride de gidenler ve gelenler olacak ileride bir gün bizimkiler dikkat çekici bir grup olduklarında bir seviyeci veya prenses Leeso takımın içinde geçecek ve çöpler ayıklanacak :(
avrasya enne zahard kendi ebeveyinlerinden daha güçlü.

Baam --- Zahard'ı yenecek seviyeye gelir.
Diğerleri ise Adori'nin yaptığını yaparlar kurallıyken seviyeci yenecek seviyeye gelirler.
Belki Androssi-Rak-Koon üçlüsü yeni yetme bir Yüksek seviyeciyi yenecek güce erişir o da 130. katlarda yani daha fazlası serinin dinamiklerine aykırı olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık