Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Tower of God (Anime)

7. bölüm hoşuma gitti zevk aldım ama Baam'ı farklı kılan önemli şeylerden birini yine kesmişler, sadece animeyi izleyen varsa bence en azından manhwanın 35.sayısını okumalı.

Khun,Androssi her zamanki gibi iyiler.

Önemsiz olsa da Rachel'i neden elmayla gösterdiklerini anlayamadım tam aksiydi manhwada ve gösterdiği şey hikayenin sonraki aşaması için ufak bir ipucuydu.

Gensai nin de dediği gibi sadece animeyi izleyenler 35. bölüme baksalar iyi olur. Baam ile eğitmen arasındaki konuşmayı nasıl atlamışlar anlamadım. Seride ki gücün temelini anlatıyor adam.
Bölüm şu:
https://www.webtoons.com/en/fantasy...D9288EC8381EC84B8_mobile.jpg?type=crop540_540

Ayrıca takım A çok güçlü oldu shibisu ve aa ikilisi listede ki en zeki 2 kişi.
Neyse b takımında da devrimin ışığı, güneşi herşeyi var :D
Seriyi de unutmuşum bu testin sonucu nasıl bitiyordu unuttum anime de tekrar izleyeyim bari :D

7. bölüm hoşuma gitti zevk aldım ama Baam'ı farklı kılan önemli şeylerden birini yine kesmişler, sadece animeyi izleyen varsa bence en azından manhwanın 35.sayısını okumalı.

Khun,Androssi her zamanki gibi iyiler.

Önemsiz olsa da Rachel'i neden elmayla gösterdiklerini anlayamadım tam aksiydi manhwada ve gösterdiği şey hikayenin sonraki aşaması için ufak bir ipucuydu.
Neyi kesmişler?

Lo po bia Ren Baama ders verirken baang oluşturmayı anlatıyor ve yeteneğini ciddi bir şekilde övüyor.Ben 2 yılda oluşturdum bana dahi dediler sen 2 haftada oluşturup kontrol ediyorsun diye.Ho'yu da bugün iyi değilsin deyip postalıyor.

Lo po bia Ren Baama ders verirken baang oluşturmayı anlatıyor ve yeteneğini ciddi bir şekilde övüyor.Ben 2 yılda oluşturdum bana dahi dediler sen 2 haftada oluşturup kontrol ediyorsun diye.Ho'yu da bugün iyi değilsin deyip postalıyor.
Niye sürekli bu tarz şeyleri kesiyorlar anlayamadım?

Ayrıca Ho'ya gelen isimsiz mektubun tam içeriği var mangada

Niye sürekli bu tarz şeyleri kesiyorlar anlayamadım?

Bilmiyorum. 13 bölüme sığdırmak için deniyor ama bana saçma geliyor ,iyi bir animesi olsa güzel bir pr ile amiral gemisi olabilecek bir seri bence crunchyroll için.Önceki sayfalarda da dendiği gibi belki hali hazırda webtoonu takip edenleri gözeterek yapılıyordur ama ben shinsoyu iyice kavramak için animeyi beklerken shinso sahnelerini kesmeleri hoşuma gitmiyor.

Shinsoo'nun düz su gibi gösterilmesini beklemiyordum, hic boyle hayal etmemistim. :( Anime bayağı tırt bu arada yaa, hikayeyi bilmesem izlemeyi bırakırdım bir iki bölüm önce.

8. bölüm baya iyiydi. Hem çizim hem de animasyon kaliteliydi. En başından beri böyle olmalıydı işte. O değil de müzikler... Çok çok iyi. :a:

Quant ı nasıl desem gevşek mi karikatürize mi ergen mi ne garip göstermişler. Tamam zaten gevşek bir karakter ama bem bu bölümleri okurken özellikle merdiven sahnesinde gerilediğini hatırlıyorum. Aynı şekilde köprü sahnesinde de daha fazla gerilmiştim. Muhtemelen süreden dolayı bunu hissedemedim. Bölümü sevdim olayları unutmuşum biraz bu da iyi oldu son khun un yaptığı plana tekrar şaşırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık