Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tog Takım kurma

Oltacı: Androsshi bebeğim:utan:
Dalga Tutucu: Baam
Zıpkıncı: Novick
Fenerci: Koon Aguero:mincika:
Keşifçi: Leesoo
Anima: Lo Po Bia Elaine

Hemen her pozisyondan en sevdiğim karakteri yazdım.:D
Rehber alamadığımız için Hwa Ryun'u yazmadım yoksa banko listedeydi, kendisi sevdiğim karakterlerde zirveye oynar:utan:. Daha büyük bir takım kuracak olsam da Yeon ve Koon Ran'ı gruba dahil ederdim.
Rak, Hatsu ve Laure'yi pek sevdiğim söylenemez ama sevmediğimde söylenemez.:D Nötrüm diyelim.

Seride harbi fenerci yok, A.A.da zıpkıncı olunca iyice boşalacak orası ilerde bize iyi bir fenerci katılacak gibi.
Fenercilerle Siu'nun alıp veremediği bir şeyler var. Çoğunluğu kadındı ve her biri bir noktada ihanet etti. Baksana A.A, Rachel, Apple, Ron Mei, Xia xia ve Prens. Prens birine değil de hikayeye girdiği haline ihanet etti, bambaşka biri oldu çıktı :D . Roen de sonunda kendini temize çıkarsa da Hoaqin'in takımından birini öldürüp bunu sakladı ve takımını tehlikeye attı. Sebebi vardı tabi de herkesin bir sebebi var :D

O değilde ben daha serinin başlarında sayılırım bu pozisyonlara çok dikkat etmedim bir şey kaçırır mıyım la? :(
Yok oku geç karakterleri göre göre öğreniyorsun ve çok ön planda olan bir şey de değil.

O değilde ben daha serinin başlarında sayılırım bu pozisyonlara çok dikkat etmedim bir şey kaçırır mıyım la? :(
Seriyi iyi anlamak için önemli sayılır. İlk bölümlerde zaten eğitim aldıkları sırada değiniyorlar. Bu pozisyonlar aslında 10 aile kuleye tırmanırken oluşmuş.

Oltacı: Androsshi bebeğim:utan:
Dalga Tutucu: Baam
Zıpkıncı: Novick
Fenerci: Koon Aguero:mincika:
Keşifçi: Leesoo
Anima: Lo Po Bia Elaine

Hemen her pozisyondan en sevdiğim karakteri yazdım.:D
Rehber alamadığımız için Hwa Ryun'u yazmadım yoksa banko listedeydi, kendisi sevdiğim karakterlerde zirveye oynar:utan:. Daha büyük bir takım kuracak olsam da Yeon ve Koon Ran'ı gruba dahil ederdim.
Rak, Hatsu ve Laure'yi pek sevdiğim söylenemez ama sevmediğimde söylenemez.:D Nötrüm diyelim.
Bu takıma bayıldım ama Baam olmamış, Mascheeny onun yerine olursa baya güzel olur. Anima kullanman da ekstra avantaj sağlar. Rehberi hangimiz istemez ki, ama seride başka kurallı rehber yok.

Oltacı: Anak Zahard ya da Koon Ran. İkisini de çok seviyorum. Atolye savaşındaki iki savaşları da çok hoştu. İkisini de alıyorum mümkünse. :D Androssi iyi kız ama çok kafasına göre hareket ediyor. Uğraşılmaz onunla.

Keşifçi: Lee Soo. Eşofman reis ile beraber goygoya düşeriz. Zeki de adam faydası olur.

Zıpkıncı: Tabi ki de Rak. Üstat ya. @Sir Crocodile nasıl ama kral? :D

Fenerci: Koon ve Rachel. Özellikle ikisi aynı takımda olmalı ki; Koon Rachel'i ezdikçe zevke gelebileyim. Rachel yüzünden her an kimvurduya gidebilir takım ama olsun.

Dalga Tutucu: Gönlüm Laure aklım Sachi faker diyor.

Fisherman: Androssi
Spear Bearer: Rak
Scout: Hatsu
Light Bearer: Koon Aguero
Wave Controllers: Sachi Faker

Fazla duygusal oldu ama sevdiklerimi koymaya calistim. :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık