Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tog Takım kurma

@Elodin Sen Laure'yi almazsan avatarına küfür gibi olurdu. Senin takımı beğendim kısmen. Xia'ya para versen güzel fenerci olur, Rachel de fena değil ama her an ihanete hazır ol.

İsimleri biraz yazmıştım ama sonra tembellik yaptım. Parakewl'i yazmasam kimse dikkate almazdı o yüzden zıpkıncılar kaldı hem de hafızalarını yoklasın millet. Kimseyi eklemedim o yüzden seriyi seven hem de dikkat eden biraz daha okur neydi diye bakar. Kanatlı kaslı çocuğun adını sorsam kim hatırlayacak? Biraz tog evreni akılda kalsın diye açtım aslında.

Oltacı: Lo Po Bia Elaine
Keşifçi: Edin Dan
Zıpkıncı: Koon Marco Asensio bunu alabiliyor muyum gizli kattaydı :S
Fenerci: David Hockney
Dalga tutucu: Phonsekal Irure
Liderleri de Koon olsun hadi...

Hep aynısı olmasın diye Irure ile yetindik yoksa o pozisyon Laure ile özdeşmiş resmen :/
Sen yazarsan olur, veri dünyası da dahil olsun ama Zahard ve Koon Eduan olmaz, haksız rekabet. Bende Mascheeny'yi alırım.

Çok garanti oynamışsın, biraz farklı isim duymak istiyorum. Sachi falan değil ama eskilerden yenilerden karışık.
Pozisyonlarında en sevdiğim karakterler bunlar keşifçi olarak Dan'ı da severim ama Hatsu bir adım önde benim için :D Fenerci için çok arada kaldım Rachel mı seçsem A.A mı diye ama sonra Rachel çok güçlü onu almayayım dedim şaka şaka :fool: Androssi serinin başından beri favori prensesim Baam'ın hanımı, Rak'tan vaz geçemem A.A gibi Hinlik yapanı da bulamam Laure favori dalga tutucum bunları bir arada tutsun diye de Baam koydum :oleyo2:

Sen yazarsan olur, veri dünyası da dahil olsun ama Zahard ve Koon Eduan olmaz, haksız rekabet. Bende Mascheeny'yi alırım.
Öyle tabii de bayağıdır yeni karakter yoktu neredeyse. Ölüm katındakiler ölümsüz gizli kattakiler veri derken karakter sıkıntısı çıktı bir yerden sonra. Hem benim takım Elaine ve anca Asensio'yu eklersem dengelenir :/

Mascheeny deme ya orada çok tatlı bir güzelliği vardı. Ama o hali bile manyaktı. Sayko şey :D

Oltacı: Androssi
Keşifçi: Koon Mascheeny Psikopatım benim. Her yerde oynar. En iyi zıpkıncı ama olsun. Normalde Ship Leesso
Zıpkıncı: Parakewl
Fenerci: Rachel
Dalga tutucu: Quaetro Bitz
Anima: Lo Po Bia Elaine

Olmuyor ya ben takım kuramadım.

Öyle tabii de bayağıdır yeni karakter yoktu neredeyse. Ölüm katındakiler ölümsüz gizli kattakiler veri derken karakter sıkıntısı çıktı bir yerden sonra. Hem benim takım Elaine ve anca Asensio'yu eklersem dengelenir :/

Mascheeny deme ya orada çok tatlı bir güzelliği vardı. Ama o hali bile manyaktı. Sayko şey :D
Çok sayko ama tatlı. İlk sayfaya link attım seçim kolay olsun diye.

Oltacı : Chang Blarode
Dalga Tutucu : Sachi Faker
Zıpkıncı : Novick
Keşifçi : Ship Leesoo
Fenerci : Roen Yuia

10 Aile üyeleri ile doğrudan bağı olmayan bir takım oluşturayım dedim.

Dalga Tutucu: Quaetro Blitz
Fenerci: Koon Aguero Agnis
Oltacı: Moontari
Oltacı: Arie Inieta ya da Anak
Keşifçi: Edin Dan
Zıpkıncı: Rak

*Quaetro ile Rak'ın birbirleriyle didişmesine çok gülüyordum sırf o yüzden listedeler :d

Oltacı .... Hoaquin
Dalga Tutucu ... Laure
Zıpkıncı .... Koon Aguero Agnis
Keşifçi ... Hatsu
Fenerci ... Repellista Zahard
Savunmacı ... Rak

10 Aileyi de işin içine katarsak böyle bir takım baya sağlam olur. Repellista hala kurallı değil ama olsun.

Oltacı .... Hoaquin
Dalga Tutucu ... Laure
Zıpkıncı .... Koon Aguero Agnis
Keşifçi ... Hatsu
Fenerci ... Repellista Zahard
Savunmacı ... Rak

10 Aileyi de işin içine katarsak böyle bir takım baya sağlam olur. Repellista hala kurallı değil ama olsun.
Nettin sen ya Kurallı takımı dedik Repellista'yı koymuşsun Operası var la karının :D uşağı Alumik tek başına takımdaki diğer elemanlarla misket niyetine oynar :oleyo2: O Repellista ve Alumik çok tehlikeli bak buraya yazıyorum Got ta Varys neyse bu Alumik odur :fool:

Nettin sen ya Kurallı takımı dedik Repellista'yı koymuşsun Operası var la karının :D uşağı Alumik tek başına takımdaki diğer elemanlarla misket niyetine oynar :oleyo2: O Repellista ve Alumik çok tehlikeli bak buraya yazıyorum Got ta Varys neyse bu Alumik odur :fool:
Sağlam fenerci yoktu bende sarayında yatmasın artık diye takıma aldım :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık