Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Uçan Altılı'nın Güç Seviyeleri

En güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    179
Evet gençler zaman boş geçiyor, önümüzdeki bölüm de boş duruyor. Bunu buradan tartışalım madem.
Sizce bu takımın en güçlüsü kim çıkar? Aslında daha çok sıralamayı tartışalım istiyorum da o varyasyonlar için yeterince seçenek yok ankette. Yorumlarda kendi beklediğiniz sıralamayı belirtebilirsiniz, x>y>z şeklinde.

• X-Drake
Kendisi Supernovalardan biri, aynı zamanda denizciler için casusluk yapan bir koramiral. Antik zoan meyvesine sahip. Bir bakış açısına göre Maria'nın Queen yerine geçmesi için konuştuğu kişi olarak görülüyor.
  • Who's Who
Eski bir korsan tayfası kaptanı. Güç olarak da Black Maria'nın teyidine göre Yonkounun 2. adamı Queen ölse, yerine geçebilecek çapta biri. Kaido'nun yıkımcılarla vs atma teklifini sevinçle karşıladığına göre All-Stars ile kapışabileceğine dair özgüveni var.
  • Sasaki
Tipik bir balıkadam. Bu da eskiden kaptanmış. Who gibi o da King'in emirlerini takmayacak gevşekliğe sahip. Who ile beraber yıkımcıların yerinde gözü var.
  • Black Maria
Seksi ablamız devasa boyutlarda, muhtemelen dev. Bir laf attı ortalık karıştı. Gücüyle alakalı veri yok.
  • Page One
Bu veleti kısa süreli olarak Sanji'nin karşısında gördük. Görüldüğü kadarıyla Sanji'ye karşı bir üstünlük kurmuş değildi. Antik Zoan meyvesi var.
  • Ulti
Hanım kızımızın kıyafetinin minnoşluğunun aksine atarlı ve agresif bir yapısı var. Gücüyle alakalı elimizde veri yok ama kendisi Sasaki'yi parçalayabileceğini iddia ediyor. Tıssladığına göre muhtemelen yılan zoanına sahip.

Not:
VIZ çevirisinde Maria`nın Queen yerine geçecek kişi olarak Who`nun kendisini gösterdiği anlaşılıyor. Drake konumla ilgilenmiyorum diyor.
[/SPOILER

Son düzenleme:
Bunların özellikleri de farklı.

Who's who (Uzun bacak kabilesinden)
Sasaki (Balık adam)
X-Drake (Normal insan)
Page-One (Veledi zina)
Maria (Muhtemelen yarı deva veya büyük insan falan)
Ulti (Velet)

Son düzenleme:
Drake > Who > Sasaki diye tahmin ediyorum. En azindan en güçlü 3 kişi bunlar gibi duruyor.

Gerisi de Black Maria > Page One > Ulti şeklinde olur herhalde

Son düzenleme:
Şimdi en önemli novalar içinde bulunan X-Drake var elimizde.

Big Mom arcına dönüyoruz. Oruç gidip 4. komutanı alıyor. Sonra da 3. komutana yeniliyor. Yani Oruç BM'ın tayfaya katılsa o an ve aile kuralları olmasa 4. komutan olacak.

Kaido'nun tayfada ise üç yıkımcı var. Yani uçan altılının en güçlüsü 4. komutan gücünde.

Drake ise Oruç'tan daha önde olan bir Nova. Neyse hadi denkler diyelim.

Drake'ten daha güçlü birinin olma olasılığı çok zor. Zaten Queen yerine geçecek misin diye ilk buna soruyorlardı. İlgilenmiyorum diyordu.

Benim anlamadığım birden Who's Who en güçlü olayı neden forumda patladı? Meydan okumak istemesini güce değil de iradeye bağlamak lazım. Kaptan olduğu için sadece Kaido'dan emir almak istiyordur. Aradaki isimlere saygı duymuyor zaten.

Who's Who BM tayfasındaki Perospero'ya benziyor. En güçlü 5. adam olmasına rağmen kaptan benim, benim olmam lazım diyordu. Tayfa ise BM ölürse kaptan Katakuri olur diyordu.

Who's Who King'e o kadar laf ettikten sonra ayarı fena yiyecek gibi geliyor ama hayırlısı. Who's Who çıksa çıksa 4. komutan gücünde çıkar herhalde. Öyle çıksa bile Drake üstünde olacaktır buna eminim. Maksimumu 4. komutan hadi 3. komutan olacak birisini King ne yapar biliyor musunuz?

Özetle yanılmayı, yanlış tahmin yapmayı çok seviyorsunuz ama benden size tavsiye olsun. En güçlü Drake fikrini şimdiden kabul edin. En azından bir kere yanılmamış olursunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık