Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

@Dattebayo..!
Gel biraz da burada öv efsaneyi. :cool: Oyunların şahını her yerde övmek gerekir.
Olum çok güzel lan. Ama bitecek. Seriyle tanıştığım oyunla seri bitmiş anasını satayım ötesi yok. Allah'tan GOW yardımıma yetişti ama ona da para yok. 300 tl nedir lan ortalama bir ailenin aylık mutfak gideri! Bu parayla kirasını ödeyen var. Nerede yaşıyoruz biz böyle lanet gelsin ya

Olum çok güzel lan. Ama bitecek. Seriyle tanıştığım oyunla seri bitmiş anasını satayım ötesi yok. Allah'tan GOW yardımıma yetişti ama ona da para yok. 300 tl nedir lan ortalama bir ailenin aylık mutfak gideri! Bu parayla kirasını ödeyen var. Nerede yaşıyoruz biz böyle lanet gelsin ya
PS4'ün varsa onu da almak lazım artık bir şekilde. PS3'ü sırf bu oyun için istemiştim.

PS4'ün varsa onu da almak lazım artık bir şekilde. PS3'ü sırf bu oyun için istemiştim.
PS3'te çıktığı gibi oynayıp bitirmiştim. O zamanlardan gelir GOW hayranlığım zaten. Şimdi ise 200 tlyi gözden çıkardım diyebilirim. O civara düşünce fiyatı alırım. 8 yıldır bekliyorum ben bu oyunu la

PS3'te çıktığı gibi oynayıp bitirmiştim. O zamanlardan gelir GOW hayranlığım zaten. Şimdi ise 200 tlyi gözden çıkardım diyebilirim. O civara düşünce fiyatı alırım. 8 yıldır bekliyorum ben bu oyunu la
Ben de aynı şekildeyim de aslında son oyunu da çok oynamak isterim ama belli bir süre daha nasip olmaz. Ben de bu oyunla büyüdüm yeri ayrıdır. O kadar oyun oynadım GoD 2 kadar iyisini görmedim. Serinin en iyi oyunu bence 2. oyunudur. Sıralamam 2-1-3-4 ( Ascension). Ascension'un da onlinenı az oynamamışımdır.:D Ön sipariş ile almıştık oyunu. Ey gidi.:S Yakın zamanda düşer büyük ihtimal kavuşursun.:S

@Raiden

Hadi sizi buga sokayım.:D God mı Witcher mı? :D

2. oyununu oynadım 3.sü kaldırmadı.İlk oyunu oynamaya değer mi?Çok kötü gözüktü gözüme mekaniği.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık