Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Yeni nesil sürüm derken görsel güncelleme falan mı yoksa yeni görevlerde eklenecek mi
Oyuna Netflix dizisiyle alakalı Dlc’de eklenecek ama Dlc sadece kozmetik ürünler mi içerir yoksa bir iki görev de mi içerir henüz belli değil.
Şahsen koskoca 2 sene boyunca sadece görsel ve bir iki kıyafet için uğraştılarsa üzücü olur.

Madenlerin ağırlık yapmaması çok iyi olmuş. Skyrim'de ne alsan ağırlık yapıyordu arazide gezerken doğru dürüst malzeme taşıyamıyordun. Gerçekçilik olarak ağırlık yapması daha doğru ama gel gör ki gerçek dünyada da oynamıyoruz.
Envanterim çerçici dükkanı gibi oldu valla ne görsem atıyorum çantaya. Elbet bir gün işe yarar. Yaratıkları öldürürken bir yandan da yandaki çalıdan dal koparır oldum. :)

Madenlerin ağırlık yapmaması çok iyi olmuş. Skyrim'de ne alsan ağırlık yapıyordu arazide gezerken doğru dürüst malzeme taşıyamıyordun. Gerçekçilik olarak ağırlık yapması daha doğru ama gel gör ki gerçek dünyada da oynamıyoruz.
Envanterim çerçici dükkanı gibi oldu valla ne görsem atıyorum çantaya. Elbet bir gün işe yarar. Yaratıkları öldürürken bir yandan da yandaki çalıdan dal koparır oldum. :)
Bu özelliği 3.oyunda getirdiler ya öncekiler zorluyordu. Bende huy da vardır benzer olanlar yan yana olacak bankayı sınıflandırmaktan baya zaman harcardım . Şimdi 3kes başladım toplamadan gidiyorum :D Nereyi gördün gir mağara ev kutulara bak olmadık yerden güzel kılıç çıkabiliyor. Lakin okul setlerini tamamla onlara uğraş hem saldırı-savunma hem xp için. Hangi haritadasın ?

Ben Skyrim'de acımadan unlimited carryweight hilesiyle oynuyordum acımadan :D

Hile falan diyebilirsiniz de Kayserili adamız biz arkadaş. Şu taşı atmasa mıydım yok hangisini seçsem iki tur dönüp mağaraya kalanları toplayım diye diye zevk alamıyordum adldldldl

Oyunların maksadı zevk almak sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık