Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Walking Dead

İzlemedim o diziyi.

Acaba özel insanlar görebilecek miyiz, milyonda bir hastalıkların olduğu dünyada, 15-20 tane virüse karşı koyan insan çıksa mantıksız olmaz.
Öyle biri yok maalesef. Her insanda var virüs. Ayrıca seri doğaüstü değil. Resident Evil'daki Alice gibi bir şey mi bekliyorsun?

Çizgi roman ve dizi farklılıklarını nasıl buluyorsunuz ? Çizgi romanlarını okumadım ama orda Daryl falan yokmuş. Çoğu olayda farklıymış

Çizgi roman ve dizi farklılıklarını nasıl buluyorsunuz ? Çizgi romanlarını okumadım ama orda Daryl falan yokmuş. Çoğu olayda farklıymış
Evet. Bazı sevilen karakterler çizgi romanda ölmüş olmasına rağmen dizide yaşıyor. Onların yerine çizgi romanda yaşadığı halde ölen karakterler var popüler olmadıkları için. Mesela Carol, çizgi romanda çok uzun zaman önce öldü.

Evet. Bazı sevilen karakterler çizgi romanda ölmüş olmasına rağmen dizide yaşıyor. Onların yerine çizgi romanda yaşadığı halde ölen karakterler var popüler olmadıkları için. Mesela Carol, çizgi romanda çok uzun zaman önce öldü.
Şimdiden sevdim çizgi romanı. Carol un neresi sevileki. :artiz:

Konusu güzel.Labirent'e benziyor bu yüzden çok ilgimi çekti.2. sezonun ortalarına yaklaştım.

@Smoker

Kirkman istilanın sebebini dizinin sonunda bile açıklamıcak mı yani ?

Dizi sadece hayatta kalmayı,diğer insanlarla olan ilişkileri mi anlatıyor yoksa bilim alanında virüsle ilgili gelişmeleri falan öğreniyor muyuz ? Virüsün sırları yavaş yavaş açıklanıyor mu ?

Dizinin final yapmasına ne kadar var tahminen ? Sona yaklaşıyor gibi mi yoksa daha devam eder mi ?

Konusu güzel.Labirent'e benziyor bu yüzden çok ilgimi çekti.2. sezonun ortalarına yaklaştım.

@Smoker

Kirkman istilanın sebebini dizinin sonunda bile açıklamıcak mı yani ?

Dizi sadece hayatta kalmayı,diğer insanlarla olan ilişkileri mi anlatıyor yoksa bilim alanında virüsle ilgili gelişmeleri falan öğreniyor muyuz ? Virüsün sırları yavaş yavaş açıklanıyor mu ?

Dizinin final yapmasına ne kadar var tahminen ? Sona yaklaşıyor gibi mi yoksa daha devam eder mi ?
Sonda da açıklamaz muhtemelen. Sadece insan ilişkilerini izliyoruz ve okuyoruz. Bilimsel gelişmeler hususunda bilgimiz yok, çünkü karakterlerin gözünden hikaye anlatılıyor. Onların bilmediğini, biz de bilmiyoruz haliyle.

Konu itibari ile sona yaklaşmış denilebilir. Zira hikaye kendini tekrar etmeye başlayacak böyle giderse.

Keşke Fear the Walking Dead ile başlasaydın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık