Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Staircase (2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, Beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Yayınlayan Kanal: HBO Max
Sezon Sayısı: 1
Türü: Biyografi, Suç, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Colin Firth, Toni Collette, Michael Stuhlbarg

The Staircase, 2001 yılında karısı Kathleen Peterson'ı vahşice öldürmekle suçlanan ünlü bir suç gerilim yazarı olan Michael Peterson’In hikayesini anlatmaktadır. Michael olay gecesi polisleri arayarak karısının sarhoşken merdivenlerden düştüğünü söyler, ancak yapılan soruşturmalarda Kathleen’in dövülerek öldürüldüğünü düşündürecek bulgulara rastlanır. Olayın medyaya yansımasıyla aldatma olasılığı da dahil olmak üzere birçok aile sırrı ortaya çıkar.

Kişisel Yorumum: Muazzam! Toni Collette bu dizideki rolüyle Emmy almalı. Ben o kadar vahşet videosunu mimiksiz izleyen adamım, bu kadın üç farklı ölüm senaryosundaki ölümünü izlerken zorlandım. Kadın o kadar iyi oynamış ki, insan gerçekten öldüğünü düşünüyor. Yani bu his ancak bu kadar gerçekçi verilebilir. O kadar dizi izledim, bu kadar gerçekçi ölüm sahneleri görmedim. Üstelik kadın her seferinde farklı şekilde yapmış bunu, takdir ettim. Dizideki diğer oyunculuklar da iyi, ama Toni Collette'in gölgesinde kalmışlar, Colin Firth bile. Diziyle alakalı aynı isimde bir Netflix belgeseli de varmış, belki bir ara onu da izlerim. Adam karısını gerçekten öldürmüş mü, öldürmemiş mi belli değil. Dizideki olaylara bakınca hem öldürdüğünü düşündürecek, hem de öldürmediğini düşündürecek şeyler var. İnsan gerçekten muallakta kalıyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık