Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Atiye (2019-)

İkinci Türk Netflıx dizisi Atiye bugün yayınlandı.. izleyenler olursa bununla ilgili bu sayfada konuşabiliriz.

KONUSU: Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbekli Tepe'de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbekli Tepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

OYUNCULAR:Beren Saat,Mehmet Günsür,Metin Akdülger,Melisa Şenolsun,Başak Köklükaya,Civan Canova,Tim Seyfi gibi isimler yer alıyor.

Dizi Türkiye'nin bilinçaltı gibi resmen. Evrim'den Bektaşiliğe, oradan Şems'i Tebrizi'ye, oradan Sirius Yıldızına... Hepsini birbirine bağlamış.

Atiye'nin annesi dışında sağlam oyuncu yok neredeyse.

Dizi Türkiye'nin bilinçaltı gibi resmen. Evrim'den Bektaşiliğe, oradan Şems'i Tebrizi'ye, oradan Sirius Yıldızına... Hepsini birbirine bağlamış.

Atiye'nin annesi dışında sağlam oyuncu yok neredeyse.
Kimse izlememiş derken sen çıktın valla yoksa kapattıracaktım konuyu modlara, açarken bir hevesle açtım... Baya övülmüş dizi şu anda 6. bölümü daha yeni bitirdim. Dizi bir yerden almış bir yere vermiş ama o Adıyaman,Urfa geçişlerini sevdim neredeyse.. Aslında Meral Çetinkaya da eski oyunculardan.

Kahvaltı yaparken ilk bölümünü izledim. Konusunu çok beğendim. O simgenin gizemi ne çıkacak doğrusu çok merak ediyorum. Yılbaşı gecesi bi oturuşta izlenebilecek bir dizi bence. Sardı, sarıyor

Uzun zamandır bekliyordum. İlk bölümü izledim ve beklediğim gibi vasat bir şey. Oyunculuk ve diyaloglar berbat.

O kadar da abartma vasatlık yok bence ortalama hatta Muhafızla kıyaslarsan, çok iyi ..
Türk dizilerinin ezici çoğunluğu bu konularda berbat zaten. Onları kıstas alırsan evet vasatın biraz üstü.
Muhafız zaten leş ötesi. İkinci sezon ilk bölümü sadece beş dakika izleyebildim.

Türk dizilerinin ezici çoğunluğu bu konularda berbat zaten. Onları kıstas alırsan evet vasatın biraz üstü.
Muhafız zaten leş ötesi. İkinci sezon ilk bölümü sadece beş dakika izleyebildim.
Türk dizisinden ne beklersin ki zaten. Değişik bir şey olsun beceremiyorlar. Var olanlar da uyarlama kendi çıkardıkları senaryo değil. :artiz:

Ne gibi bir eksiklik var oyuncularda anlamış değilim. Yabancı dizilerde izlediğim duyguyu veremiyorlar. Hele ki aksiyon-dövüş-korku sahnelerinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık