Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Kaçıncı bölüm bu bahsettiğin? Yani TR çeviride mi yoksa İngilizce mi?

Bunun dışında "hak yiyen hack yer" modunda takılıyor galiba bizim çocuk. İyice bug karakter oldu desene :(
ingilizcede son bölüm,valla hackın alasını verdiler...

ama hala ana kötü kim; ne gibi bir ana konu var konularında eksikliği devam ediyor...
sürekli level ve yetenek alıyor okey ama bunu ne için kullanacak belli değil...çok can sıkıcı...

İlk 50 bölümü herkese öneririm. 80-90’a kadar da fena değil. İlk baş kötü yenilince+kurtarmak istediği kızı kurtarınca seri bitiyor. Ordan sonrasını planlamamış adam. Özellikle sınıf başkanı kız bitirdi bu seriyi. Ayrıca party sistemiyle başkalarını etkilemesi de hem mantıksızdı hem de bozdu bence serinin güzelliğini.

Sadece hikaye değil karakterin gelişimi de tuhaf bi hal aldı. Eskiden tüm skillerini bilirdik, nerden öğrendiğini görürdük. Kasardı skilleri ve bölüm başında veya sonunda kontrol ederdi tüm skill levellerini. Tıpkı bi oyundaki gibi yeni skillerinin dövüşü nasıl etkilediğini görürdük test ederdi sürekli. Seviyesi de belliydi karakterin. Statlarını falan takip edebiliyorduk. Kazandığı parayı bile biliyorduk.
Bi noktadan sonra ana karaktere level atlatmayı unuttu. Çocuk günlerce kastı level atlamadı. Sonra bi anda 20 level atlattı. Ondan sonra yine uzun süre level atlatmadı. Yine birden 40 level atlattı. 20-30 level canavarlarda bile aşırı para kasıyordu. 100-150 level canavarlar kesiyor şuan ve yine de fakir. Ben o kadar para kasarsa kendine ordu kuracak, ilk 10 organizasyona yakın seviyede bi organizasyon kuracak sandım. Onun yerine kazandığı parayı azalttı çünkü öyle bi hikaye yazacak kafa yok adamda.
Yeni karakter çizemiyor. Mecburen 20-30 levellik karakterlere power up vere vere 150-200 level yaptı. Sürekli aynı karakterleri kullanıyor.

Artık ana karakterin hikaye için ne kadar güçlü olması gerekiyorsa o kadar güçlü oluyor. Hiç daha önce duymadığımız güçleri çıkıyor falan. Bi de ana karakteri ezik mi yoksa op mu yapmak istediği belli değil. Karaktere destek rolü verebilmek ezik arkadaşları power up aldı sürekli.

Serinin güzelliklerinden biri güçlenmenin kolay olmamasıydı. Sadece ana karakter hızlı güçleniyordu. Kırmızı saçlı kızın S seviye olması için bi 10 yıl çalışması lazımdı ve o kız insan bile değil clanın ürettiği bi silah. Potansiyeli en yüksek olan kız. Dünyada 1000 yaşında adamlar var falan dendi.
Şuan o kız S’nin baya üzerinde. Yeşil saçlı çocuk SSS oldu. Jihan yeşil saçlıdan güçsüz. 50 bölümde geçtiği çocuk bile jihanın önünde yani.
“Dünyada 100 SSS var” denmişken birden “heavenly thousand” diye bişey çıktı. Bu da garip geldi bana. Adam düşünmeden rakamlar veriyor sürekli. Karakteri birden SSS ligine yaklaştırınca gezegende onunla dövüşecek sadece 100 kişi kalması saçma oldu tabi:D düşünmeden sürekli power up uydurursan böyle olur.

Bırakalı baya olmuştu. Burda bildirim gelince aklıma geldi biriktirdiğim bölümleri okudum. Pek düzelmemiş. Elindeki malzeme güzeldi ziyan etmiş.

Son düzenleme:
Çok zayıf bir kurguya sahip seri.

Okuyorum ama ne okuyorum belli değil. Olayların işleniş sırası bir değil sürekli bir değişim içinde. Karakterimiz rpg elementleri sergiliyor ve güçlü oluyor ama kendisinden seviye olarak düşük kişileri her zaman tehdit olarak görüyor ama bir bakıyoruz 10-20 bölüm sonra kendisinden 20-30 level yüksek birisini zorlanmadan yeniyor. Hikaye çok yavaş akıyor, karakterler yerinde sayıyor ve gelişim aşamaları hep aynı. Dövüşler çok kötü gram zevk yok. Okumayın okutmayın.

Solo leveling serisinin ilk 10-15 bölümde verdiği etkiyi 180. bölümde olmama rağmen hiç hissetmedim. Hatta Solo leveling'de ki o hayvani şekilde sırıtan abi tüm seriden daha kalitelidir.

Bu konu bu kadar yorum almış mı :hoo: seride zerre amaç yoktu okuduğum zamanlar, harcadığım vakte de yazık oldu. Sırf o kadar bölüm okumuşum, bitiriyim diye kendinize eziyet etmeyin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık