Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi

thosy

Kızı iyileştirmesi çok uzakta görünmüyor. Aslında bu iyileştiren potlardan içirse düzelmez mi acaba kızın durumu? Her gün 4-5 tane düşürüyor zaten 1-2 tane verebilir.

AndHony

Hp pot fiziki hastaliklari iyilestirebilir kizin sorunu fiziki hastalik deil

merak edip az önce başladım çok hızlı bir şekilde 20. bölüme geldim aman allahım bu ne harika bir seridir. Keşke 200 lerde 300 lerde olsaydı bölüm sayısı :(

merak edip az önce başladım çok hızlı bir şekilde 20. bölüme geldim aman allahım bu ne harika bir seridir. Keşke 200 lerde 300 lerde olsaydı bölüm sayısı :(
aynen benim düşündüğümü söyledin bende ilk okuduğumda pişman oldumya keşke çoğalsaydıda sonra başlasaydım diye :D

hangi günler yeni bölümü geliyor serinin bide haftalık seri demi aylık filan çıkmasında :confused:

Her perşembe raw çıkıyor korece. naver'in sitesinden raw bölümü bulabilirsin. 2-3 güne ingilizceye çeviriliyor.
Teşekkürler şuan bitirdim seriyi kendimi bi tuhaf hissettim 100 lerce bölüm olsaydda okusaydım :/ "I want that skill " dediği yerdeki suretı bitirdi beni :)

Galiba naver ingilizce olucakmış çevirileri beklemeye gerek kalmıyacak :D.

Yeni bölümde pek bişey anlamadım.Sun-Il 31 level olmuş ve hasta kızda sınıfa geldi.Jee-Han Energy Drain'i öğrendi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık