Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tekerkeyen Zaman

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda Kral tarafından 12 Oca 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Kral Nightwish

Kral (Nightwish)
    Mesaj Sayısı 329
    Üyelik Tarihi22 Ara 2015
    İlk önce herkese merhaba korsanfanları ! bu benim ilk teorim ve konum olacak...
    Her neyse Şimdi zamanı geri alalım

Alabasta arcı:Bu arcta kahramanımız luffy arkadaşı olan vivinin ülkesinde karışıklık olmuş ve luffy viviye yardım edip crocoyu yenmiştir.

Skypia arcı:Yine kahramanız biricik kaptanımız luffy Skypia adasına çıkar ve burada buranın kamisi olan enelin kötülüklerini duyar ve buradakilere yapılan eziyete katlanamaz ve eneli yener.

Enies lobby:Biliyorsunuzki robinin tayfası için teslim olduktan sonra luffy bunu duyar ve dünya hükümeti olan enies loby e kafa atar ve buranın bosu olan rob lucciyi yener.
    .
    .
    .
    Şimdi geleilm günümüze
    Dresrosa arcı:Luffy law un isteği üzere yardım eder ve crocoya benzeyen mingoyu yener.

Şimdi zou arcı: Bence buranın bosu jack olacak.Bizimkiler Bir şekilde yenip ilerlemeye devam ama bir dakika sanji yok....Sanji soylu oğlu çıkacak ve kaçırılacak.Ve bizimkiler yine bir savaşa girecek ve yine kazanacaklar kaidoyka savaşa gittiklerinde.Savaş olacak ama luffy yenemeyecek bunun üzerine shanksın tayfası bizimkileri eğitime sokacak ve luffy kaido savaşı olacak bizimkiler yenecek...

Son düzenleme: 12 Oca 2016
  2. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,830
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Bu teori değil ki herkesin bildiği şeyler, üstüne senin beklentin sadece.:(

3. Mesaj Sayısı 7,551
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Çetinkaya öncelikle konu açarken özen göstermek gerekiyor. Özensiz oldu mu insan yorum atmak istemiyor. Forumda açılan diğer konuları görmüşsündür.
    Konunun ismin bile yanlış olmuş. :)

Sonra her düşündüğüne de konu açmamak gerekiyor. Yoksa konu çöplüğüne döner forum. Binlerce konu olur.
    Yani şöyle bir düşünmen gerek. Bu konu sayfalarca tartışılacak önemli bir şey mi? Yoksa Genel Tartışma konusunda konuşulacak bir şey mi? diye.

Yanlış anlama sadece seni bilgilendirmek istedim.

4. Kral Nightwish

Kral (Nightwish)
    Mesaj Sayısı 329
    Üyelik Tarihi22 Ara 2015
    Bende beğenmemiştim...

5. Kral Nightwish

Kral (Nightwish)
    Mesaj Sayısı 329
    Üyelik Tarihi22 Ara 2015
    Haklısın attıktan sonra farkettim kötü olduğunu.

6. Mesaj Sayısı 7,551
    Üyelik Tarihi31 May 2014
  7. Kral Nightwish

Kral (Nightwish)
    Mesaj Sayısı 329
    Üyelik Tarihi22 Ara 2015
  8. Mesaj Sayısı 7,551
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Yönetici gelince halleder onu.

9. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 4,549
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Bu tür düşünceleriniz için başlık açmanıza gerek yok. Genel Tartışmada devam ediniz. Konu kilitli.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık